Disco Polo

Monika Gładysz: Kipi seksapilem! Ostra jak brzytwa. Ślinią się na jej widok…

Najlepsza SUCZKA Disco! To na jej widok koleżanki z branży oniemialy! Zrobiła furorę swoimi piosenkami, wizerunkiem i tym, że jest po prostu piękna! Monika Gładysz prezentuje nowy singiel.

Monika Gładysz to najseksowniejsza wokalistka Disco Polo! Tak została okrzyknięta przez internautów! Porównywalna jest do walijskiej piosenkarki Mariny and the Diamond.

Wokalistki mogą się bać, bo na rynku pojawiła się nieskazitelnie seksowna, ostra jak brzytwa czarnulka, która zachwyca mocno skąpymi strojami, długimi włosami, hipnotyzującym i kuszącym spojrzeniem i kipi z niej seksapil! 

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ogłasza: Nowa płyta jest skończona! (WIDEO)

Monika Gładysz pseudonim Mała Czarna ma teraz swoje 5 minut. Nowa gwiazda disco polo, którą fani podziwiają nie tylko za walory wokalne, ale także wizualne. Ostra jak brzytwa, roznegliżowana, kusi skąpymi kreacjami. Ciało jak modelka, smukła, kusząca…

Mała Czarna kusi swoim wizerunkiem. Faceci ślinią się na jej widok! Powiedzieć można, że takiej wokalistki w Polsce nie było już dawno! Sexowna, piękna i utalentowana!

Piosenkarka ma juz kilka własnych piosenek. Kura domowa taki tytuł ma jej nowy singiel. Opowiada o tym, że dosyć ma codziennych obowiązków! Facet jej nie docenia, więc w końcu wkurza się i… co dalej…..? Oglądajcie koniecznie!

▸ Przeczytaj również: Ronnie Ferrari lepszy od Taco Hemingwaya? Zaskakujące wyniki!

Kura domowa
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
Autor
Redakcja MUZOTAKT.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Gładysz