Dawid Podsiadło w Tatrach! Tym wideo chce podbić YT

Dawid Podsiadło
Dawid Podsiadło fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Dawid Podsiadło zaprezentował akustyczny teledysk do piosenki “Trójkąty i kwadraty”.

Dawid Podsiadło znów zaskoczył fanów publikując nowe wideo. “Trójkąty i kwadraty” to pierwszy singel/wideo w karierze artysty, zwiastującym jego debiutancki album “Comfort and Happiness”, wydany w 2013 roku.

Nowa wersja piosenki została nagrana na żywo, podczas sesji akustycznej w Tartach. Utwory w aranżacjach akustycznych promują wyprzedaną trasę “Leśna muzyka”, w którą Podsiadło rusza już w styczniu 2020 roku, oraz reedycję diamentowej płyty “Małomiasteczkowy”, o tytule “Re: Małomiasteczkowy”.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ogłasza: Nowa płyta jest skończona! (WIDEO)

Dawid Podsiadło – Leśna muzyka

Nadchodząca trasa “Leśna muzyka” będzie pierwszą akustyczną w karierze Dawida Podsiadło. Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Dbanie o planetę jest dla niego ważnym i istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej.

Akustyczna wersja “Trójkątów i kwadratów” znajdzie się na płycie “Re: Małomiasteczkowy”, zawierającej utwory z podstawowej wersji płyty, dodatkowe akustyczne wersje 4 piosenek oraz remiksy. Premiera planowana jest na 29 listopada 2019 r.

▸ Przeczytaj również: Monika Gładysz: Kipi seksapilem! Ostra jak brzytwa. Ślinią się na jej widok…

Trójkąty i kwadraty / Dawid Podsiadło
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie