Billie Eilish zawsze może liczyć na brata

Billie Eilish zapowiada nowy krążek!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Billie Eilish zaprezentowała nową piosenkę – “everything i wanted”. To hołd dla jej relacji z bratem.

– Napisaliśmy “everything i wanted” wspólnie z Finneasem, to piosenka o naszej relacji – mówi Billie Eilish. – Bez względu na to, co się dzieje, zawsze możemy na siebie liczyć.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello romansuje od 6 grudnia

Utwór powstał latem podczas trasy koncertowej oraz w domowym studiu artystów w Highland Park. “everything i wanted” to muzyczne podsumowanie 2019 roku, który dla Billie był przełomowy w karierze. Wokalistka wydała w marcu album “”When We All Fall Asleep, Where Do We Go?””, który jest już najlepiej sprzedającym się albumem 2019 w USA, jak również najpopularniejszym debiutem amerykańskiego artysty tej dekady.

Pochodzący z albumu singiel “bad guy” był pierwszym w karierze numerem jeden Billie w zestawieniu Billboard Hot 100. Na całym świecie debiut Eilish zgromadził 24 miliardy streamów. Dotychczas ostatnim utworem promującym “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” był “all the good girls go to hell”, który jest już w top 10 zestawienia Hot 100.

Tej jesieni Billie Eilish zadebiutowała w programie “Saturday Night Live”, gdzie wykonała “bad guy” oraz “i love you”. W niedzielę, 24 listopada, sześciokrotnie nominowana do 2019 American Music Award Billie wystąpi podczas ceremonii. Głosowanie na AMA trwa do 20 listopada.

▸ Przeczytaj również: Monika Gładysz: Kipi seksapilem! Ostra jak brzytwa. Ślinią się na jej widok…

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!