Roksana Węgiel z oficjalną aplikacją oraz „The X Book”

Roksana Węgiel z oficjalną aplikacją oraz „The X Book”
fot. materiały prasowe

Roksana Węgiel z kolejną niespodzianką dla fanów! W App Store dostępna jest już aplikacja Roxiemoji, do sklepów trafiła kolorowa książka pełna aktywności „The X Book”, a w najbliższy piątek ukaże się reedycja debiutanckiego albumu artystki.

Roksana Węgiel – Roxiemoji – do pobrania tutaj.

Wyraź swoje emocje, używając naklejek z wizerunkiem Roxie. Wymieniaj się z przyjaciółmi. Powiadom wszystkich, kto jest największym fanem Roksany Węgiel.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello romansuje od 6 grudnia

Roksana Węgiel – The X Book

Uwaga, startujemy! Ty, twoja bff, no i … Roksana Węgiel z przyjaciółmi. To prawdziwa petarda dla wszystkich, którzy mają swoje pasje, lubią to, co robią i wierzą, że marzenia się spełniają.

„The X Book” to świat ludzi kreatywnych, którzy są dla nas ważni, więzi, wartości, wspomnień. To świat pełen pomysłów na każdy nadchodzący dzień. Nie trać czasu. Łap każdy dzień, żyj z całych sił. Zaczynamy!

W książce znajdziemy przeróżne zadania oraz wyzwania do wykonania z przyjaciółmi. Książka ma ponad 200 stron oraz zestaw naklejek. Każdy z ambasadorów w książce – Maria Jeleniewska, Magda Bereda, Cleo, Kamil Owczarek, Patryk Zapała (Colorowyy), Martyna Zbirańska (Pysia 67), Lena Moonlight, Ola Szkołda i Cookie Mint – ma swoją dedykowaną rozkładówkę. W książce znajdziemy również strony poświęcone ciekawostkom na temat Roxie, a także miejsca na wklejenie swoich zdjęć, naklejek czy nawet stron poświęconych rysowaniu.

▸ Przeczytaj również: Monika Gładysz: Kipi seksapilem! Ostra jak brzytwa. Ślinią się na jej widok…

MPV / Roksana Węgiel
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!