Historyczne zwycięstwo Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019!

Polska wygrywa 17. Konkurs Piosenki Eurowizji Junior!

Historyczne zwycięstwo Viki Gabor na Eurowizji Junior!
fot. materiały prasowe

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior! To historyczny triumf – nie zdarzyło się jeszcze, by ten sam kraj wygrał dwa razy z rzędu. Więcej już teraz na MUZOTAKT.pl

Viki Gabor wyśpiewała zwycięstwo piosenką zatytułowaną „Superhero”. W 17. edycji Eurowizji Junior łącznie wzięło udział 19 uczestników.

W głosowaniu jurorów oraz internautów wysokie miejsca zajmowali m.in. uczestnicy z Kazachstanu, Holandii czy Hiszpanii. Jednak to Polska sięgnęła po najwyższe trofeum.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello romansuje od 6 grudnia

Dzięki Viki Gabor zapisaliśmy się w historii Eurowizji Junior – po raz pierwszy w dziejach konkursu ten sam kraj wygrywa drugi rok z rzędu. Rok temu przypomnijmy konkurs wygrała Roksana Węgiel z piosenką zatytułowaną “Anyone I Want To Be”.

Ogłoszenie wyników:

Eurowizja Junior

Tuż po finale Viki udzieliła wywiadu Mateuszowi Szymkowiakowi na scenie. Zapytana, jaka była jej recepta na wygraną, wokalistka odpowiedziała:

– Musisz mieć wsparcie fanów. Moi fani są fantastyczni. Trzeba wierzyć w siebie. Za mną stoją fantastyczni tancerze. Zrobiliśmy to razem! Wszyscy tutaj są superbohaterami!

Zobacz, jak Viki Gabor zaprezentowała się w finale!

Autorami utworu „Superhero” są Patryk Kumór i Lanberry, którzy napisali tekst do utworu „Anyone I Want To Be”. To właśnie z tą piosenką Roksana Węgiel triumfowała rok temu. W Gliwicach Roxie pojawiła się w roli prowadzącej galę, razem z Idą Nowakowską i Aleksandrem Sikorą.

▸ Przeczytaj również: Monika Gładysz: Kipi seksapilem! Ostra jak brzytwa. Ślinią się na jej widok…

Viki Gabor – Eurowizja Junior
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!