MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwalePaulina Przybysz, Rosalie, Margaret, Ania Karwan, Monika Borzym i Kasia Lins

Paulina Przybysz, Rosalie, Margaret, Ania Karwan, Monika Borzym i Kasia Lins
P

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Paulina Przybysz, Rosalie, Margaret, Ania Karwan, Monika Borzym, i Kasia Lins – to artystki, które wystąpią podczas 3. edycji Women’s Voices, w tym roku zorganizowanej po raz pierwszy w formule festiwalu. Wydarzenie odbędzie się w ostatni weekend wakacji, czyli w dniach 28 i 29 sierpnia 2021 r. w Bydgoszczy. 

Paulina Przybysz, Rosalie, Margaret, Ania Karwan, Monika Borzym, i Kasia Lins na jednej scenie. Women’s Voices Bydgoszcz Festival to z jednej strony festiwal z najlepszą polską muzyką wykonywaną przez topowe artystki, a z drugiej wydarzenie z przesłaniem, misją i wiarą w zmiany na lepsze jutro.

REKLAMA

▸ Przypominamy: Madalina Ghenea, której nie można się oprzeć. Fani są pod wrażeniem: „Najpiękniejsza kobieta!”

Festiwal wywodzi się z projektu, który od dwóch lat jest obecny na polskiej scenie muzycznej jako trasa koncertowa. Pierwsza edycja odbyła się pod hasłem „Kobiece głosy mają moc” i nawiązywała do obchodów 100-lecia praw wyborczych kobiet. Druga trasa poświęcona została ekologii i walce o zrównoważony rozwój. Hasłem tegorocznej, trzeciej edycji jest „Girl power/od nowa”.Podobnie jak w poprzednich latach, dyrektorką artystyczną przedsięwzięcia została Paulina Przybysz, która do udziału w projekcie zaprosiła niezwykłe artystki z polskiej sceny muzycznej. 

Materiały promocyjne partnera

– Tegoroczna, trzecia już edycja Women’s Voices dedykowana jest świadomości kobiet o ich mocy i wartości ze szczególnym zbliżeniem na młodość. (…) Chciałabym, żeby na scenie pojawiły się bardzo aktywne nazwiska, które odzwierciedlają obecne czasy i nie są obojętne na otaczające je problemy. Chcę poruszyć widza realnością tematyki, prawdą o kobiecie. Inspirujące są dla mnie bardziej “Sex Education” czy “Girls” niż “Moda na Sukces”. Z pewnością, jak przy poprzednich edycjach, będę nawiązywać do cytatów kobiet, które były zmianą. Pionierki kobiecej obsady w zarezerwowanych wcześniej dla płci przeciwnej rolach. (…) Ideą jest nakarmienie widza poczuciem mocy, sprawczości poprzez energię muzyki piosenek z repertuaru naszych artystek, jak i też tych czerpanych ze źródła światowych power songów – mówi Paulina Przybysz. 

– Chcemy, żeby Bydgoszcz była miastem nowoczesnym, kreatywnym, idącym z duchem czasu. Takie właśnie jest Women’s Voices, dlatego bardzo się cieszę, że do nas zawita. Nie mam wątpliwości, że wydarzenia festiwalowe będą atrakcyjne nie tylko dla bydgoszczanek i bydgoszczan, ale również dla gości z całej Polski. To pierwsza edycja w dwudniowej formule. Cieszę się, że Bydgoszcz dołącza do grona miast, w których scena będzie należała do kobiet – dodaje zastępca prezydenta Bydgoszczy Michał Sztybel. 

Women’s Voices 2021

W dotychczasowych edycjach projektu na scenie wystąpiły m.in.: Kayah, Brodka, Katarzyna Nosowska, Edyta Bartosiewicz, Daria Zawiałow, Mela Koteluk. W tym roku na Wysokie Obcasy Stage w ciągu dwóch dni wystąpi 7 artystek, a 29 sierpnia odbędzie się wspólny koncert coverów pod hasłem: „Girl power/od nowa”. Podczas wieczoru będzie można usłyszeć m.in. Paulinę Przybysz, Rosalie, Margaret, Anię Karwan, Monikę Borzym czy Kasię Lins.

Kolejne artystki, jakie zagoszczą na Women’s Voices Bydgoszcz Festival, zostaną ogłoszone wkrótce. Cały program wydarzenia będzie znany do końca czerwca. 

Women’s Voices to nie tylko scena i koncerty. Na festiwalowiczów czekać bowiem będą m.in. strefa spotkań „Od Nowa” inspired by Answear.com z cyklem rozmów, dyskusji i wywiadów, do których zaproszone zostaną twórczynie, dziennikarki, pisarki i aktywistki. Zaplanowane są także strefa piknikowania, strefa mody oraz zlot foodtrucków. 

Tegorocznej edycji festiwalu Women’s Voices patronuje Answear.com – sklep internetowy z ofertą topowych modowych marek. W ciągu 10 lat działalności Answear.com zyskał międzynarodowy zasięg i zdobył zaufanie tysięcy klientek i klientów, inicjował też projekty wspierające młode talenty w branży mody oraz akcje charytatywne. W swoich działaniach pragnie skupić się jeszcze mocniej na kobietach. Marka wierzy w ich siłę, podziwia odwagę, dopinguje do zmian, łamania schematów i walki: o siebie, swoje życie i lepsze jutro.     

Women’s Voices Bydgoszcz Festiwal 2021 odbędzie się w ostatni weekend wakacji, 28 i 29 sierpnia br. wLeśnym Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” w Bydgoszczy. Wydarzenie odbędzie się przy zachowaniu obowiązujących wymogów sanitarnych. Zgodnie z nimi, na chwilę obecną, na terenie festiwalu będą mogły przebywać tylko osoby zaszczepione. Pulę 250 miejsc dla osób niezaszczepionych, wyznaczoną przez oficjalne obostrzenia związane z pandemią, organizatorzy wydarzenia przeznaczyli dla dzieci do 12. roku życia, któreprzyjdą na festiwal ze swoimi rodzicami.  

Bilety już teraz kupić można na: eBilet.plempikbilety.pl oraz goingapp.pl. Ich liczba jest ograniczona.  

▸ Zobacz: Camila Cabello w bikini! Wyciekły jej plażowe zdjęcia z Shawnem Mendesem

Ania Karwan wyśpiewała sobie zwycięstwo w koncercie „Premier” 56.KFPP w Opolu
fot. materiały prasowe
Margaret rapuje!
fot. instagram.com/margaret_official
Rosalie. powraca z nowym singlem „Moment”! Jest magicznie i klimatycznie
fot. instagram.com/sheisrosalie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA