Serdecznie zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju koncert młodej, zdolnej, bardzo sympatycznej wokalistki Natalii Szroeder.

Koncert nietypowy, ponieważ Natalię można zwykle usłyszeć podczas dużych koncertów plenerowych, tym razem jej ciepły głos będzie rozbrzmiewać w przytulnej przestrzeni sali widowiskowej Beceku.

Natalia ma na swoim koncie występy telewizyjne m.in. w programie „Od przedszkola do Opola” i w koncercie kolęd pt. „Chwała na wysokości” w TVP2. Śpiew Natalii można usłyszeć w filmie „Między kroplami deszczu”, jak również podczas występów folklorystycznego zespołu kaszubskiego „Modraki”.

W 2011 roku Natalia wygrała znany program telewizyjny „Szansa na sukces” śpiewając utwór „Cicha woda” Maryli Rodowicz. Jej debiutancki singiel pt: „Jane” został Kaszubskim hitem lata. Piosenka utrzymywała się przez wiele tygodni na liście przebojów stacji VIVA TV. „Jane” pojawiła się również w 4fun.tv, a w radiu RMF FM gościła w czołówce listy przez kilka tygodni.

Krótko po jej pierwszym solowym singlu, ukazał się duet nagrany z Liberem, pt. „Wszystkiego na raz”, który otworzył drzwi do licznych programów i wydarzeń telewizyjnych, a przede wszystkim do najważniejszych festiwali muzycznych w kraju (Sopot Top Trendy, Sopot Top of the Top, Eska Music Awards, Lato Zet i Dwójki, Sabat Czarownic, Festiwal Piosenki Rosyjskiej). Piosenka zwojowała listy przebojów i kilka tygodni z rzędu utrzymywała się w czołówce najczęściej granych utworów w kraju.

W maju 2013 ukazał się kolejny singiel w wykonaniu Natalii i Libera, pt. „Nie patrzę w dół”, który zyskał sporą rzeszę odbiorców i jest bardzo entuzjastycznie odbierany podczas koncertów. „Nie patrzę w dół”, podobnie jak poprzedni singiel, przez długi czas był najczęściej granym utworem w Polsce.

Po koncercie odbędzie się spotkanie z wokalistką, podczas którego będzie można porozmawiać i zdobyć autograf.

14 lutego (niedziela), godz. 18.00
Sala ToTu, plac Karin Stanek 1, Bytom
Wstęp: 25 zł (przedsprzedaż do 12.02), 32 zł w dniu koncertu

ZOBACZ TELEDYSK
NATALIA SZROEDER – NIE PATRZĘ W DÓŁ

ZOBACZ TELEDYSK
NATALIA SZROEDER – NIE PYTAJ JAK

 

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!