Umierający fan filmu “Gwiezdne wojny” obejrzał “Skywalker. Odrodzenie” przed premierą!

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
fot. screen YouTube

Studio Disneya zgodziło się, by śmiertelnie chory angielski fan filmu “Gwiezdne wojny” na prywatnym seansie obejrzał najnowszą odsłonę sagi na kilka tygodni przed premierą.

– W Dniu Dziękczynienia, wszyscy w Disneyu jesteśmy wdzięczni, że możemy pokazać film Gwiezdne wojny “Skywalker. Odrodzenie” pacjentowi i jego rodzinie w hospicjum Rowans – czytamy na Twitterze. – Niech moc będzie z tobą i z nami wszystkimi.

▸ Przeczytaj również: Historyczne zwycięstwo Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019!

– Mimo koszmarnej sytuacji, w której się znalazłem, pomogliście stworzyć wspaniałe wspomnienia i przynieść nieco radości mojej rodzinie – powiedział już po seansie mężczyzna. – Jestem wielkim fanem “Gwiezdnych wojen”, a to, przez co przechodzę jest okropne. Na domiar złego, myślałem, że nie uda mi się zobaczyć filmu, na który czekałem od 1977 roku.

Jak się okazuje chory fan obejrzał film nawet przed Markiem Hamillem, o czym aktor poinformował na swoim profilu.

Obraz “Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” (“Star Wars: The Rise of Skywalker”) wyreżyserował J.J. Abramsa.

Do obsady wracają Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo oraz Billie Lourd. Ponadto udział potwierdzili Naomi Ackie (“Doctor Who”), Richard E. Grant (“Logan”), Dominic Monaghan (“Władca pierścieni”), Matt Smith (“Doctor Who”) i Keri Russell (“Zawód: Amerykanin”). Oczywiście nie zabraknie weteranów: Marka Hamilla, Anthony’ego Danielsa oraz Billy’ego Dee Williamsa, który wróci do roli Lando Calrissiana.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ma nowy tatuaż na udzie! (FOTO)

Gwiezdne wojny
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie