Dużo obcych w nowym zwiastunie “Doktor Who”

Dużo obcych w nowym zwiastunie
fot. screen YouTube

W sieci zadebiutował trailer 12. sezonu cyklu “Doktor Who”.

Serial “Doktor Who” z Jodie Whittaker w roli głównej pojawi się na początku 2020 roku.

Premiera ostatniego sezonu “Doktor Who” z Jodie Whittaker w roli głównej odbyła się 7 października 2018 roku. W roli jej towarzysza, Grahama, pojawił się Bradley Walsh. Ponadto w serialu wystąpili Tosin Cole i Mandip Gill odpowiednio jako Ryan i Yasmin. Regularnie pojawia się również Sharon D. Clarke. Ostatni odcinek tej serii “The Battle of Ranskoor Av Kolos” zadebiutował 9 grudnia.

▸ Przeczytaj również: Historyczne zwycięstwo Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019!

“Doktor Who” to jedna z popularniejszych brytyjskich produkcji telewizyjnych. Who znany jest widzom już od 1964 roku, choć na jakiś czas zniknął z anteny. Powrócił w roku 2005. Jak do tej pory doktora grali mężczyźni a byli to: William Hartnell, Patrick Troughton, Jon Pertwee, Tom Baker, Peter Davison, Colin Baker, Sylvester McCoy, Paul McGann, Christopher Eccleston, David Tennant, Matt Smith oraz Peter Capaldi. Jodie Whittaker jest już 13 Doktorem Who.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ma nowy tatuaż na udzie! (FOTO)

Zobacz zwiastun serialu
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!