Foodie Love: Laia Costa i Guillermo Pfening zakochani w jedzeniu

Foodie Love: Laia Costa i Guillermo Pfening zakochani w jedzeniu
fot. screen YouTube

W sieci pojawił się zwiastun hiszpańskiego serialu “Foodie Love”.

“Foodie Love” to nowy hiszpański serial w reżyserii nagrodzonej statuetką Goi Isabel Coixet. Cykl opowiada historię pary, którą połączyła pasja do dobrego jedzenia. Premiera wszystkich odcinków serialu odbędzie się 25 grudnia w HBO.

Bohaterów serialu “Foodie Love” łączy ze sobą aplikacja mobilna, która kojarzy w pary miłośników jedzenia. Za jej sprawą dwoje trzydziestokilkulatków, mimo towarzyszących im wątpliwości wynikających z doświadczeń w ich poprzednich związkach, postanawia poznać się lepiej. W ciągu kilku randek będą musieli sprawdzić, czy zachwyt, jaki wzbudza w obojgu japoński owoc yuzu lub wspólna niechęć do kulinarnej pretensjonalności są wystarczające, aby stać się filarem długoterminowej relacji.

▸ Przeczytaj również: Historyczne zwycięstwo Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019!

W role głównych bohaterów wcielają się Laia Costa – aktorka nominowana w 2017 roku do nagrody BAFTA w kategorii “wschodząca gwiazda”, wyróżniona także nagrodą Gaudiego za rolę w wielokrotnie nagradzanym filmie “Victoria”, oraz argentyński aktor i reżyser Guillermo Pfening – wyróżniony nagrodą dla najlepszego aktora na festiwalu filmowym Tribeca za rolę w filmie fabularnym “Nikt nie patrzy”. Costa zagra inteligentną redaktorkę książek, która z dużym dystansem i podejrzliwością podchodzi do tematu związków, natomiast Pfening jej partnera – odnoszącego sukcesy matematyka, mężczyznę kulturalnego, ale czasem trochę naiwnego.

Za scenariusz i reżyserię serialu “Foodie Love” odpowiada siedmiokrotna zwyciężczyni nagrody Goi – Isabel Coixet, dla której jest to debiut telewizyjny. Zdjęcia do produkcji zrealizowane zostały w Hiszpanii, Włoszech, Francji oraz Japonii.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ma nowy tatuaż na udzie! (FOTO)

Foodie Love
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!