AniKa Dąbrowska ze świąteczną piosenką „Daj coś od siebie”

AniKa Dąbrowska ze świąteczną piosenką „Daj coś od siebie”
fot. materiały prasowe

Zwyciężczyni drugiej edycji „The Voice Kids”, AniKa Dąbrowska prezentuje świąteczny utwór „Daj coś od siebie”. Do piosenki powstał teledysk, który możecie obejrzeć poniżej na MUZOTAKT.pl

AniKa Dąbrowska w najnowszym utworze apeluje: „Daj coś od siebie, nie tylko od święta / I podziel się miłością, niech usłyszy nas cały świat”.

Piosenka została nagrana we współpracy z marką Tymbark. W klipie gościnnie wystąpili Adam Kubera oraz Mateusz Golicki.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello nie chce śpiewać hitu Senorita przez Shawna Mendesa?!

AniKa Dąbrowska trzeba przyznać przeszła długą drogę od czasu wygranej w popularnym talent show i dziś możemy podziwiać ją w innej odsłonie. Młoda wokalistka jest dojrzalsza, bardziej emocjonalna i śpiewa o tym, co jej w sercu gra.

Zwyciężczyni 2. edycji „The Voice Kids” – to niezwykła dziewczyna z drużyny Cleo, która swoim talentem, pracowitością i przede wszystkim promieniującą radością urzekła widzów w całej Polsce.

Wokalistkę najlepiej charakteryzuje słowo objawienie. AniKa Dąbrowska jak mało kto potrafi oczarować subtelnością i delikatnością, aby zaraz porwać słuchaczy do tańca i pokazać prawdziwy pazur! Ma wielki apetyt na życie, marzenia o wydaniu debiutanckiej płyty i cały świat u stóp.

▸ Przeczytaj również: Doda w oszałamiającej kreacji na wyborach Miss Supranational 2019!

Daj coś od siebie
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie