The Voice Kids: AniKa Dąbrowska z pierwszym autorskim singlem

The Voice Kids: AniKa Dąbrowska z pierwszym autorskim singlem
fot. ja kotlonek

AniKa Dąbrowska z The Voice Kids powraca z nowym singlem zatytułowanym „Przyjaciółka”. Utwór powstał przy współpracy ze świetnymi producentami muzycznymi z Liker$ Music. Czy okaże się hitem? Sprawdźcie koniecznie!

16-letnia AniKa Dąbrowska z The Voice Kids oddała w nim całą siebie: swoje myśli, emocje i zebrane dotąd doświadczenie. Jest to pierwszy utwór zapowiadający drugą, autorską tym razem płytę, ciągle rozwijającej się muzycznie AniKi.

Posłuchaj singla w serwisach muzycznych: https://umusicpl.lnk.to/AniKaDabrowskaPrzyjaciolka

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

AniKa Dąbrowska z The Voice Kids powraca z nowym singlem zatytułowanym „Przyjaciółka”

AniKa Dąbrowska, to zwyciężczyni drugiej edycji „The Voice Kids”. Do tej pory wydała 5 singli, z których „Małe skrzydła” pokrył się złotem. 26 czerwca 2020 roku ukazał się jej debiutancki album „Afirmacja”.

Zmagająca się z mukowiscydozą młoda wokalistka idzie do przodu i walczy o spełniania marzeń, nie oglądając się za siebie. Czerpie z życia pełnymi garściami i każdy dzień stara się przeżywać na 200%.

AniKa Dąbrowska zaprasza do wzięcia udziału w nagrywaniu TikToków do singla z hastagiem #jestemtylkoprzyjaciółką 😉

Do piosenki powstał teledysk w reżyserii Bartosza Mielocha, który w piękny sposób obrazuje tekst utworu. „Jestem ciekawa czy druga płyta Aniki będzie miała tylko jej autorskie piosenki? Nie mogę się doczekać Przyjaciółki. <3”, „Ogromny głos i talent. Uwielbiam ciebie słuchać, rób to co robisz, bo robisz to świetnie”, „Piękna piosenka i w ogóle bardzo Cię podziwiam ponieważ pomimo tego że jesteś chora to robisz to co kochasz i jesteś prawdziwym przykładem tego, że to że jesteś chora nie znaczy, że nie możesz spełniać swoich marzeń. Uważam, że jesteś niesamowita, trzymaj tak dalej” – pisali fani na platformie YouTube. A Wam jak się podoba?

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!