Zenek Martyniuk zaatakowany przez hejterów. Padły ostre słowa!

Hejt nie robi na nim wrażenia!

Zenek Martyniuk zaatakowany przez hejterów. Padły ostre słowa!
fot. facebook.com/akcentpolska

Zenek Martyniuk od blisko trzech dekad nie schodzi z czołówki najpopularniejszych artystów muzyki disco polo. Jego fenomenalny występ, który miał miejsce w Zakopanem podczas “Sylwestra Marzeń” TVP obejrzało ponad 8 milionów osób przed telewizorami. Na Równi Krupowej bawiło się blisko 70 tys. osób. Niestety w Internecie pojawiło się sporo negatywnych komentarzy na temat sukcesu muzyka.

Zenek Martyniuk (50 l.) bez wątpienia okazał się po raz kolejny niekwestionowanym królem polskiej muzyki tanecznej. Wyniki oglądalności “Sylwestra Marzeń z Dwójką” mówią same za siebie. Padł rekord przed telewizorami, gdy około 22.43 Zenek wszedł na scenę pod Giewontem- 8,015 milionów widzów.

Niestety nie wszyscy Polacy potrafią pogodzić się z tym sukcesem. Wiele negatywnych opinii padło pod zarzutem Telewizji Polskiej, że na Sylwestra zostały zaproszone głównie zespoły disco polo. Czy słusznie?!

▸ Przeczytaj również: Cleo popłakała się podczas występu uczestniczki „The Voice Kids” (WIDEO)

Polacy mają dość disco polo na Sylwestrze?

W Nowy Rok ruszyła lawina negatywnych komentarzy. Internauci narzekają na promowanie polskiej muzyki tanecznej w TVP. Przypomnijmy, że lider zespołu Akcent od 2016 roku występuje regularnie na imprezie sylwestrowej organizowanej przez TVP pod Tatrami.

“Staram się nie zwracać uwagi. Wiadomo, muzyka jak muzyka. Są różne gatunki muzyki, różni wykonawcy, jednym się podoba, drugim się nie podoba. Ja po prostu robię swoje, widać, że mam dużą rzeszę swoich fanów, którzy przychodzą na moje koncerty i bawią się” – wyznał Zenek Martyniuk w TVP Info.

Muzyk zwrócił uwagę, że hejt, który obserwujemy w stosunku do artystów disco polo spowodowany jest zazdrością o ich popularność. “Może ci, co właśnie tak piszą i mówią, to zazdroszczą troszeczkę. Tak myślę” – dodał piosenkarz.

Potwierdzeniem niesamowitej popularności piosenkarza jest fakt, że najnowszy kawałek zatytułowany “Nasza jest ta noc” obejrzało już blisko milion osób na Youtubie. 14 lutego br. do kin trafi obraz “Zenek”.

▸ Przeczytaj również: Ich Troje i Justyna Majkowska znów razem. Nagrali piosenkę (WIDEO)

Nasza jest ta noc
Zenek Martyniuk nie może być dumny ze swojego syna
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie