Margaret podjęła decyzję w sprawie kariery. Będziecie ZASKOCZENI!

Margaret podjęła decyzję w sprawie kariery. Będziecie ZASKOCZENI!
fot. instagram.com/margaret_official

Pamiętacie wpis, który napisał Piotr Kozieradzki, bardziej znany pod pseudonimem KaCeZet na Facebooku: “Razem zasadziliśmy ziarno. Czekamy na ten dzień”? Dziś te słowa mają głębsze znaczenie, bowiem nowe plany Margaret naprawdę zaskakują!

Margaret (28 l.) kilka tygodni temu poinformowała, że na jakiś czas zawiesza karierę zawodową. W oficjalnym oświadczeniu artystka tłumaczyła, że ostatni rok był dla niej zbyt wyczerpujący i dla dobra swojego zdrowia musi odpocząć.

Poza współpracą z popularną siecią komórkową, Małgorzata Jamroży w 2019 roku wydała swój pierwszy polskojęzyczny album „Gaja Hornby”, z którym później wyruszyła w trasę koncertową, a także była jurorem w jubileuszowej 10. edycji programu “The Voice of Poland”. Trzeba przyznać sporo tego – gwiazda pracowała na najwyższych obrotach!

„Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia, niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie – kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową” – można było przeczytać w oficjalnym oświadczeniu Margaret.

▸ Musisz to zobaczyć: Britney Spears: Noworoczna joga w skąpym bikini (WIDEO)

Nowe plany Margaret

Jak się teraz okazuje popularna piosenkarka ma w zanadrzu poważniejsze plany, do których namówił ją zapewne narzeczony Piotr Kozieradzki. To on jakiś czas temu przekonywał Margaret, aby postawiła na niezależność artystyczną.

Zagadkowy wpis rapera, “Razem zasadziliśmy ziarno. Czekamy na ten dzień”, co wielu wskazywało, że para spodziewa się dziecka – dotyczył zerwania kontraktu z dużą wytwórnią i pójście własną drogą. Pod koniec maja 2019 roku na rynku ukazał się trzeci album wokalistki, który powstał we współpracy z Piotrem Kozieradzkim.

Jak donosi Party – rola jurorki w programie w “The Voice of Poland” utwierdziła Margaret w przekonaniu, że może swoją wiedzą podzielić się z innymi osobami, które rozpoczynają swoją karierę zawodową. W końcu piosenkarka ma za sobą ogromny bagaż doświadczeń. Wraz z narzeczonym planują otworzyć wytwórnie muzyczną i zająć się promocją młodych talentów. Do tego czasu gwiazda potrzebuje spokoju i odpoczynku, aby ze zdwojoną siłą ruszyć dalej.

Co myślicie o planach piosenkarki? Jesteście zaskoczeni? Miejmy nadzieję, że wkrótce zobaczymy również Margaret na scenie!

▸ Przeczytaj również: Ich Troje i Justyna Majkowska znów razem. Nagrali piosenkę (WIDEO)

Margaret jest lesbijką?! Mamy komentarz gwiazdy w tej sprawie
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
Margaret OSTRO komentuje: denerwuje mnie zainteresowanie moją macicą
fot. instagram.com/margaret_official
Margaret: Jako jurorka The Voice of Poland jestem bardzo wyrozumiała
fot. instagram.com/margaret_official
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!