Natalia Kukulska skomentowała sukces Viki Gabor: Śpiewa po prostu jak…

Natalia Kukulska skomentowała sukces Viki Gabor: Śpiewa po prostu jak...
fot. instagram.com/natalia.kukulska

Natalia Kukulska zauważa, że teraz coraz więcej dzieci chce śpiewać i rozwijać swój talent. Młode coraz chętniej chcą prezentować swoje umiejętności na konkursach wokalnych czy w programach typu talent show. Jak potoczy się później ich droga, czy rozwiną swoją pasję i zaistnieją na rynku muzycznym, w dużej mierze zależy od ich rodziców. Ważne, by nie wywierać na swoich pociechach presji ani też kosztem ich dzieciństwa nie spełniać swoich marzeń sprzed lat. Natalia Kukulska skomentowała także sukces młodej piosenkarki, Viki Gabor. Co rzekła, sprawdźcie poniżej na MUZOTAKT.pl

Natalia Kukulska (43 l.) przypomnijmy zadebiutowała jako dziesięciolatka albumem zatytułowanym „Natalia”. Piosenki takie jak: „Co powie tata?” czy „Puszek okruszek” znały wszystkie dzieci w kraju i szybko stały się wielkimi przebojami.

– Kiedy ja zaczynałam jako dziecko, to piosenki dziecięcej nie było aż tak dużo, bo to były początki. Ale później to się rozhulało i lata 80. to był rozkwit w tej dziedzinie – mówi piosenkarka.

▸ Musisz to zobaczyć: Rihanna odpowiada fanowi pod zdjęciem z pryszczem. Komentarz RiRi jest BEZCENNY!

Natalia Kukulska postanowiła także skomplementować sukces Viki Gabor.

– Teraz dziecięcych talentów też jest bardzo dużo. Poza tym teraz dzieci szybciej zaczynają śpiewać dojrzale, to słychać. Chociażby Viki Gabor, przecież też jest nastolatką, a śpiewa po prostu już jak stara wyga – mówi agencji Newseria Natalia Kukulska.

Wokalistka z nostalgią i dużym wzruszeniem wspomina również odcinek „Szansy na sukces”, w której już jako dorosła osoba była gościem specjalnym. Wtedy swoim głosem i interpretacją utworu zachwyciła wszystkich kilkunastoletnia wówczas Georgina Tarasiuk.

– Georgina Tarasiuk śpiewała moją piosenkę „Dłoń” i to wykonanie zrobiło furorę. Do dziś w internecie jest często oglądane. Georgina nie zmarnowała swojej szansy, przeczekała okres dojrzewania, zmian, cały czas śpiewała, szukała swojej drogi, aż wreszcie znalazła i niedawno ukazała się wspaniała płyta jej oraz jej zespołu Blauka. I jest to fantastyczna muzyka, bardzo smaczna, bardzo dojrzała muzycznie i tekstowo. Bardzo się cieszę, że Georgina jest na polskiej scenie – mówi Natalia Kukulska.

Zdaniem wokalistki warto jak najwcześniej umożliwić najmłodszym kontakt z muzyką, bo to niewątpliwie poszerza horyzonty, uwrażliwia i rozwija. Rodzice jednak powinni głęboko się zastanowić, czy fundować dzieciom czasochłonną, wymagającą wyrzeczeń, często wręcz przymusową edukację muzyczną, czy potraktować to jako hobby.

– Świetnie, jak dzieci śpiewają, gorzej, jak za tym stoją np. rodzice, którzy mają za dużą ambicję i za dużo od nich wymagają, co wytwarza presję. Dopóki to wszystko traktowane jest jako zabawa, to jest super – mówi Natalia Kukulska.

▸ Przeczytaj również: Lady Gaga ZGWAŁCONA! Szokujące wyznanie gwiazdy: “Bałam się, że umrę” (WIDEO)

Natalia Kukulska skomentowała sukces Viki Gabor!
Natalia Kukulska
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
Viki Gabor pozuje z Natalią Oreiro: "To był wspaniały rok" (ZDJĘCIA)
fot. instagram.com/vikigaborofficial
Viki Gabor zaliczyła wpadkę podczas Sylwestra Marzeń TVP (WIDEO)
fot. instagram.com/sylwestermarzen
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie