MUZOTAKTNEWSYSerialePenny Dreadful: City of Angels - Wiele twarzy Natalie Dormer

Penny Dreadful: City of Angels – Wiele twarzy Natalie Dormer
P

REKLAMA
REKLAMA

W sieci pojawił się zwiastun serialu „Penny Dreadful: City of Angels”, który jest spin-offem „Domu grozy”.

Penny Dreadful: City of Angels – Jak się można domyślać, w tym przypadku akcja rozgrywa się nie w Londynie, lecz w Los Angeles. Twórcy zabiorą nas do 1938 roku.

– Jak zawsze w świecie „Domu grozy”, nie ma tu podziałów na bohaterów i czarne charaktery – wyjaśnia twórca, John Logan. – Jedynie protagoniści i antagoniści. Skomplikowane postaci i ich moralne wybory.

REKLAMA

▸ Musisz to zobaczyć: Rihanna odpowiada fanowi pod zdjęciem z pryszczem. Komentarz RiRi jest BEZCENNY!

W roli głównej pojawi się Daniel Zavatto, jako meksykańsko-amerykański detektyw policji z Los Angeles, Tiago Vega. Jessica Garza (seriale „Noc oczyszczenia”, „Six”) zagra Josefinę, najmłodszą z rodu Vega. Jest cicha i spokojna, ale jej potężny duch chce się wyzwolić. Johnathan Nieves („Zadzwon do Saula”) wcieli się w Mateo, młodszego brat Tiago. Natalie Dormer zagra Magdę, demona, który może przybrać postać dowolnej osoby. Nathan Lane zagra weterana policji Los Angeles i partnera detektywa Tiago Vegi (Daniel Zavatto). Kerry Bishé sportretuje siostrę Molly, charyzmatyczną głosicielkę ewangelii.

„Dom grozy” przedstawiał losy bohaterów znanych z horrorów, m.in. doktora Frankensteina i Doriana Graya, a także ikoniczne postacie z powieści o Draculi. Akcja serialu rozgrywa się w wiktoriańskim Londynie końca XIX wieku. W rolach głównych występowali Timothy Dalton (Sir Malcolm Murray), Eva Green (Vanessa Ives) oraz Josh Hartnett (Ethan Chandler). Powstały trzy sezony produkcji.

▸ Przeczytaj również: Lady Gaga ZGWAŁCONA! Szokujące wyznanie gwiazdy: “Bałam się, że umrę” (WIDEO)

Penny Dreadful: City of Angels
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA