MUZOTAKTNEWSYMuzykaDawid Podsiadło i PRO8L3M: Nowy "Lis"

Dawid Podsiadło i PRO8L3M: Nowy „Lis”
D

REKLAMA
REKLAMA

Dawid Podsiadło i PRO8L3M udostępnili wspólny utwór, remiks do piosenki „LIS”, która znalazła się na trzeciej płycie Podsiadły, wydanej w ubiegłym roku, „Małomiasteczkowy”.

Dawid Podsiadło i PRO8L3M połączyli siły. Remiks utworu „Lis” autorstwa PRO8L3M znajdzie się już jutro na reedycji płyty, zatytułowanej „Re: Małomiasteczkowy”. A już dziś można posłuchać utworu w serwisach streamingowych oraz kanale YouTube, gdzie piosence towarzyszy animacja.

▸ Przeczytaj również: Historyczne zwycięstwo Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019!

REKLAMA

PRO8L3M to zjawisko, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Od momentu debiutu w 2013 roku każde kolejne wydawnictwo zespołu przynosi platynowe płyty i elektryzuje coraz większe kręgi słuchaczy. Regularnie wyprzedając największe sale koncertowe w Polsce, PRO8L3M pozostaje jednym z fenomenów muzycznych ostatnich lat. Duet porusza i łączy odbiorców różnych gatunków – od hip-hopu po alternatywę. W ich pełnej popkulturowych nawiązań twórczości tematyka nowych technologii i futuryzm mieszają się z sensacyjnymi opowieściami.

– Propozycję zrobienia remiksu przyjęliśmy bez wahania, bo „Lis” to kawał bardzo dobrej muzyki – mówi Steez83 z duetu PRO8L3M, producent nagrania. – Z oryginału, skomponowanego przez Bartka Dziedzica, wykorzystałem przepiękny motyw syntezatora łączący dwa ostatnie refreny oryginału, który pociąłem i potraktowałem jako sampel. Stawiając na brzmieniowy minimalizm i wyeksponowanie wokali, wokoło tej idei dobudowałem resztę brzmień, a Oskar dograł bardzo wyjątkową ósemkę. Muzyka powstała w Los Angeles, wokal zarejestrowaliśmy w Warszawie. Natomiast całość zmiksował i zmasterował nasz człowiek Piotrek Witkowski.

Premiera płyty „Re: Małomiasteczkowy” już jutro, 29 listopada. Znajdują się na niej utwory z podstawowej wersji albumu, nagrania akustyczne, na żywo nagrane w Tatrach, oraz remiksy.

Utwory akustyczne były ujawniane w serwisach streamingowych i na kanale YouTube artysty, jako zapowiedź trasy „Leśna muzyka”, która będzie pierwszą w pełni akustyczną w karierze Podsiadło. Wyprzedana trasa rozpocznie się pod koniec stycznia i potrwa do końca maja 2020 roku.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ma nowy tatuaż na udzie! (FOTO)

Lis
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA