Mandaryna o Michale Wiśniewskim: “Trzymam za niego kciuki”

Mandaryna o Michale Wiśniewskim:
fot. Instagram @marta.mandaryna, @m_wisniewski1972

Co jakiś czas media donoszą, że Michał Wiśniewski i jego była żona Marta Wiśniewska nie mogą się porozumieć w sprawie alimentów. Mandaryna próbuje jednak zachować dystans i powściągliwość. Co mówi?! Sprawdźcie już teraz na MUZOTAKT.pl

Marta Mandaryna Wiśniewska (41 l.) podkreśla, że kibicuje byłemu mężowi w jego nowym życiu i liczy, że sukcesy męża przełożą się także na jej sytuację.

– Trzymam za niego kciuki, bo im lepiej będzie się jemu powodziło, tym bardziej będzie pamiętał również o nas. Wtedy wszystko będzie ok – mówi Mandaryna agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rihanna kusi w walentynkowej bieliźnie! PIKANTNE zdjęcia

Przypomnijmy, ze związku para ma dwoje dzieci – 17-letniego syna Xaviera Michała oraz 16-letnią córkę Fabienne Martę. Dzieci mieszkają z matką. Jak przyznaje Mandaryna są uzdolnione artystycznie.

– Fabka tańczy w różnych formacjach i jako solistka. Ma już sporo osiągnięć i wiele razy stała na podium, na najwyższym miejscu – opowiada gwiazda i dodaje, że to ona nauczyła córkę tańczyć. – Obie uwielbiamy styl hip-hopowy, kulturę hip-hopową, lubimy się tak ubierać.

Marta Mandaryna Wiśniewska w latach 2002-2006 była drugą żoną Michała Wiśniewskiego. Wokalista od 30 czerwca 2012 r. był mężem Dominiki Tajner. Jego czwarta żona zajmowała się także sprawami zawodowymi piosenkarza i pracowała m.in. nad zmianą jego wizerunku w mediach. 30 września 2019 roku Dominika i Michał rozwiedli się. Następnie związał się z Pauliną, której muzyk oświadczył się w grudniu 2019 roku.

Mandaryna zaś po nie udanym związku z Michałem Wiśniewski była związana z trenerem koszykówki Michałem Szatkowskim (2007-2009), później z fotografem Wojciechem Bąkiewiczem (2010-2015) i ostatnio z radcą prawnym Pawłem Wójcikiem (2017-2019).

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o programie „Dance, Dance, Dance”

Mandaryna o Michale Wiśniewskim
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie