Finalistka programu Aplauz Aplauz Beata Bełtowska w duecie z Kubą Wilkiem wydała nowy singiel.

„Popatrz” to już drugi utwór z ich debiutanckiej płyty „Ogień i Ogień”, który trafił właśnie do stacji radiowych i mamy nadzieję że pozostanie w nich na dłużej. Płytę „Ogień i ogien” wyprodukował gitarzysta duetu Kuba ‘Bobas’ Wilk znany także z takich zespołów jak Megitza czy Trebunie Tutki.

Na niezwykle żywiołowym krążku możemy usłyszeć także innych fantastycznych muzyków. Na perkusji pojawił się Robert Luty, saxofonie Szymon Kamykowski, a na instrumentach perkusyjnych Sławek Berny. Ten fenomenalny skład mówi sam za siebie i na pewno warto sięgnąć po ten krążek!

“Beti & Bobass Project” to wybuchowy duet, który w 2012r. w Nowym Targu postanowił połączyć swoje siły i od tego czasu zaraża wszystkich pozytywną energią. W swojej muzyce pragną wyrazić własne marzenia, pragnienia i uczucia muzyczne. Ten niesamowicie żywiołowy duet krąży w swojej muzyce po różnych stylach muzycznych, wykonując na co dzień covery we własnych aranżacjach muzycznych oraz muzykę autorską.

Na koncie zespołu są dwie płyty. Pierwsza z kolędami „Beti & Bobas świątecznie” wydana w grudniu 2014r., a druga „Ogień i ogień” wydana na jesieni 2015r. z materiałem autorskim. W składzie zespołu są dwie niesamowicie charyzmatyczne osobowości. Beata “Beti” Bełtowska to wokalistka o mocnym i charakterystycznym wokalu.

Finalistka programu “Aplauz Aplauz”. Natomiast Kuba “Bobas” Wilk to multiinstrumentalista, aranżer, realizator dźwięku w studiu Chabakoovka. Współpracuje z wieloma zespołami folkowymi m.in. Trebunie Tutki, Megitza, Siwy Dym, Rzoz. Jest laureatem Festiwalu Polskiego Radia “Nowa Tradycja”, gdzie zdobył Grand Prix w duecie z Agatą Siemaszko.

ZOBACZ TELEDYSK
BETI & BOBASS – POPATRZ

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!