Taylor Swift zmieniła się w mężczyznę! Ten klip musi obejrzeć każda kobieta

Taylor Swift zmieniła się w mężczyznę! Ten klip musi obejrzeć każda kobieta
fot. instagram.com/taylorswift

Taylor Swift opublikowała teledysk do kompozycji zatytułowanej “The Man”. To czwarty już singel z albumu “Lover”.

Taylor Swift w klipie zagrała mężczyznę. Jej przemiana zademonstrowana jest na końcu klipu. Bohater teledysku mówi głosem Dwayne’a Johnsona. Za reżyserię odpowiada sama wokalistka, a zdjęcia zrobił dla niej Rodrigo Pietro, który ostatnio pracował z Martinem Scorsese przy “Irlandczyku”.

Pod koniec stycznia artystka potwierdziła, że z powodu chorej mamy Andrei nie wyrusza w trasę koncertową, by promować ostatni krążek “Lover”. Warto zaznaczyć, że na albumie znalazła się piosenka poświęcona mamie artystki. Utwór “Soon You’ll Get Better” to dedykacja dla 62-letniej Andrei Swift..

„Każdy kocha swoją mamę, dla każdego z nas mama jest ważna” – tłumaczy artystka. “Ale dla mnie ona naprawdę jest siłą przewodnią. Prawie każdą decyzję, którą podejmuję, najpierw uzgadniam z nią. Oczywiście mówienie o jej chorobie było naprawdę wielką sprawą” – dodaje smutna Taylor Swift.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Selena Gomez po raz kolejny apeluje do fanów! “To przerażające…”

Gwiazda przyznała, że wystąpi tylko na kilkunastu festiwalach muzycznych, ponieważ to mniejsze obciążenie niż kilka miesięcy być w trasie.

“Tak. To jest powód. To znaczy, nie wiemy, co się stanie. Nie wiemy, jakie leczenie wybierzemy. To była właśnie decyzja w tej chwili, na razie, o tym, co się dzieje. Chciałam móc występować w miejscach, w których nie występowałam tak często, i robić rzeczy, których wcześniej nie robiłam, na przykład Glastonbury. Wydaje mi się, że nie występowałam na festiwalach od samego początku mojej kariery – a są fajne i łączą ludzi w naprawdę fajny sposób. Ale chciałam też móc pracować tyle, ile mogę teraz, ze wszystkim, co dzieje się w domu. I chciałem wymyślić sposób, w jaki mogłabym zrobić obie te rzeczy” – tłumaczy Taylor Swift.

Polscy fani nie muszą się obawiać, Taylor Swift zagra na Open’er Festivalu w piątek, 3 lipca.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Miley Cyrus zaliczyła WPADKĘ! Pokazała za dużo? (ZDJĘCIA)
– Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska reprezentantką Polski! Czy osiągnie sukces z “Empires”?

The Man
Kiedy nowy album Taylor Swift
fot. instagram.com/taylorswift
Taylor Swift przygotowuje musicalowy i optymistyczny album pop!
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie