Natalia Nykiel nominowana w kategorii Best Song! Berlin Music Video Awards

Natalia Nykiel: Przeszłam drogę od talent show aż do miejsca, w którym jestem obecnie...
fot. instagram.com/natnykiel

Natalia Nykiel z kolejnym sukcesem. Ogłoszono nominacje do prestiżowej nagrody Berlin Music Video Awards, wśród nich w kategorii Best Song znalazł się teledysk „Volcano”!

Natalia Nykiel będzie konkurowała o nagrodę z takimi artystami jak Lous and The Yakuza, Dorian Electra, Ayo czy Lola Marsh.

W innych kategoriach nominowane są najnowsze teledyski Dua Lipy, Coldplay, Foals, Taylor Swift czy A$AP Rocky. Pełne nominacje znajdziesz tutaj.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rihanna nie pocieszyła fanów! Warto było czekać na utwór “Believe It”?!

„Volcano” to pierwszy oficjalny międzynarodowy singiel Natalii z wydanej w listopadzie EPki „Origo”. Album zadebiutował na 2. miejscu bestsellerów Empiku i został nominowany do Fryderyków 2020 w kategorii Album Roku Elektronika. Za reżyserię klipu odpowiada Tadeusz Śliwa. W utworze usłyszeć można fragment przeboju „Careful” Paramore, który zainspirował Natalię do stworzenia „Volcano”. Autorzy Hayley Williams i Josh Farro udzielili artystce oficjalnej zgody na wykorzystanie ich cytatu.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Kylie Jenner opowiedziała o swojej kwarantannie. Czy boi się pandemii?

Volcano
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!