Margo Price wydaje płytę i dostarcza posiłki w restauracjach

Margo Price wydaje płytę i dostarcza posiłki
fot. instagram.com/missmargoprice

W piątek, 10 lipca, ukazuje się nowy album Margo Price pt. „That’s How Rumors Get Started”. Tego samego dnia artystka w ramach akcji „Winner Winner, Chicken Dinner!” dostarczała posiłki w wybranych restauracjach w Nashville. Wszystko w ramach wspierania małych biznesów miejskich.

Do każdego zamówienia z menu Margo Price zostanie dołączona nowa płyta artystki na winylu – dostarczona pod drzwi, bezkontaktowo. Liczba płyt w ofercie ograniczona, a w menu sygnowanym przez artystkę są m.in. tacos na śniadanie, koreański lunch oraz kolacja z kurczakiem w roli głównej. Nazwy dań odnoszą się do utworów z albumu „That’s How Rumors Get Started”.

▸ Przeczytaj również: Ellie Goulding: Nowa płyta coraz bliżej. Posłuchaj „Slow Grenade”

Wieczorem w dniu premiery, w ramach akcji promującej nową playlistę country Spotify – Indigo – Margo Price zagra koncert w swoim ulubionym lokalnym barze. Transmisję będzie można obejrzeć w internecie.

„That’s How Rumours Get Started” to trzeci album Margo Price, a pierwszy w barwach Loma Vista Recordings. 10 piosenek wyprodukowanych przez Surgilla Simpsona (koproducentami są Margo oraz David Ferguson) nagrano w EastWest Studios w Los Angeles (tam między innymi Frank Ocean nagrywał „Channel Orange”). W trakcie nagrań Margo była w ciąży, otrzymała też nominację do nagrody Grammy w kategorii Najlepszy debiutant.

▸ Zobacz także: Cleo szykuje dwie niespodzianki. Na to fani czekali od dawna

Zobacz klip do najnowszego singla promującego trzeci album Margo Price – „Letting Me Down”:

Letting Me Down
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie