MUZOTAKTMUZYKANowy singielMariah Carey powraca do Sony Music

Mariah Carey powraca do Sony Music
M

REKLAMA
REKLAMA

Prezes należącej do Sony Music wytwórni Epic Records Antonio „LA” Reid ogłosił podpisanie ekskluzywnego kontraktu z Mariah Carey – tym samym jedna z najsłynniejszych wokalistek świata wraca do wytwórni, w której zaczęła się jej kariera. Mariah debiutowała w Sony Music w 1990 roku albumem zatytułowanym „Mariah Carey.” Do dnia dzisiejszego sprzedaż płyt tej wielokrotnie nagradzanej artystki przekroczyła na całym świecie 200 milionów egzemplarzy. Na szczycie prestiżowej listy Billboardu Mariah Carey umieściła 18 swoich singli. I właśnie te 18 utworów oraz nowa piosenka znajdą się na albumie ” #1 TO INFINITY,” którego premiera planowana jest na 19 maja.

REKLAMA

“Jestem bardzo zadowolony, że mogę ponownie współpracować z Mariah” powiedział prezes Reid. “Każdy zna jej legendarną i nieporównywalną skalę głosu. Muzyka Carey głęboko wryła się w naszą kulturę i głęboko zakorzeniła się w naszej historii. Rzesze jej wiernych fanów znajdziemy w każdym zakątku globu.”

Na płycie „# 1 To Infinity” po raz pierwszy w dyskografii artystki artytski znajdzie się 18 chronologicznie ułożonych singli, które kolejno trafiały na pierwsze miejsca listy Billboard Hot 100. Fani artystki znajdą tu też napisaną i wyprodukowaną przez Mariah nową piosenkę zatytułowaną „Infinity”. Utwór do stacji radiowych trafi 27 kwietnia a towarzyszyć będzie mu teledysk nakręcony przez jej długoletniego współpracownika Bretta Ratnera.

Wśród piosenek, które znajdą się na albumie usłyszymy m.in.: “Vision of Love” oraz “Love Takes Time” z 1990 roku, “Thank God I Found You” z 2000 roku, “We Belong Together” (przez 14 tygodni piosenka nr jeden w Stanach Zjednoczonych uznana przez Billboard za najpopularniejszy utwór pierwszej dekady XX wieku) “Don’t Forget About Us,” “Touch My Body,” oraz wiele innych.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA