Marta Bijan z nowym, baśniowym singlem ❄️ Disneyend ❄️

Marta Bijan publikuje nowy teledysk do singla zatytułowanego „Disneyend”
fot. instagram.com/marta_bijan

Marta Bijan publikuje nowy teledysk do singla zatytułowanego „Disneyend”. Utwór zapowiada drugą studyjną płytę artystki, którą już wkrótce pojawi się na sklepowych półkach!

Marta Bijan to wszechstronna artystka, która ma na swoim koncie debiut zarówno muzyczny, reżyserski jak również literacki. W 2018 roku artystka wydała swoją pierwszą płytę długogrającą pt. „Melancholia”, a pochodzący z niej utwór zatytułowany „Mówiłeś” osiągnął status Złotej Płyty. Ostatnią wydaną pozycją jest powieść Marty pod tytułem „Melodia mgieł dziennych”, od października zeszłego roku dostępna w sprzedaży.

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

O czym opowiada nowy singiel „Disneyend”?

Po dwóch ubiegłorocznych utworach „Lato smakuje” oraz „Szczelina” Marta Bijan ponownie przypomina się swoim fanom. Tym razem wraca w gitarowej, onirycznej balladzie pt. „Disneyend”.

Artystka przenosi nas w nim w odległą, baśniową krainę pokrytą białym puchem, gdzie zima napawa lękiem już w upalne lato i o stracie, której jeszcze się nie doznało, a już nie można jej zapobiec.

Kiedy możemy spodziewać się premiery płyty?

Marta Bijan nie podała jeszcze szczegółów, natomiast wszystko wskazuje, że drugi album artystki pojawi się lada moment! Z potwierdzonych informacji wiemy jednak, że za produkcję nowych nagrań odpowiada Haldor Grunberg, znany między innymi ze współpracy z zespołami Mentor, Me And That Men czy grupą Behemoth, co wskazuje na zupełnie nowy kierunek w muzycznej twórczości Marty – bardziej mrocznej i poetyckiej.

Fani nie kryją zachwytu, pod teledyskiem na platformie YouTube pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy:

„Nietuzinkowy, oryginalny pomysł. Idealny przykład na to, że teledysk nie musi być dynamiczny, żeby przyciągać uwagę. Jest magia!”, „Marta jak ja uwielbiam tę Twoją artystyczną duszę! Cóż za magiczny klimat🖤 piosenka niezwykła a teledysk… teledysk jest wspaniały”, „Jestem pod wrażeniem.. dziękuję za piękne estetyczne doznanie i łzy wzruszenia. Aż za bardzo rozumiem o czym śpiewasz.”, „Rewelacja i bardzo wzruszająca piosenka” – czytamy.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Disneyend
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!