Weronika Juszczak i Tabb łącza siły. Zobacz klip „Ameryka”

Weronika Juszczak i Tabb łącza siły. Zobacz klip „Ameryka”
fot. materiały prasowe

Weronika Juszczak i Tabb łącza siły i rozpoczynają wspólny projekt. Pomysł na współpracę pojawił się naturalnie. Więcej szczegółów już teraz na MUZOTAKT.pl.

Tabb od dłuższego czasu szukał wokalistki, której głos będzie pasował do jego kompozycji, a Weronika Juszczak chciała postawić w swojej muzycznej karierze kolejny krok. Pierwszym wspólnym ich singlem jest utwór zatytułowany „Ameryka”.

▸ Przypominamy: Rita Ora w samym ręczniku! Gwiazda urządziła sobie sesję zdjęciową w łazience…

Czym jednak jest to tytułowe miejsce?

Ameryka – w popkulturze to często coś nierealnego, utopia. MTV Cribbs, Kardashianowie, marmurowo-złote domy na wzgórzach Los Angeles, żony Hollywood, lamborghini na podjeździe i prywatne samoloty… Część z tego ma miejsce naprawdę, ale to tylko wycinek rzeczywistości, która dzieje się wokół nas. 

Głównym przesłaniem „Ameryki” jest to, by pokazać, czego powinno się tak naprawdę szukać w życiu. Nikt za nas nie znajdzie odpowiedzi na trudne pytania, nikt za nas nie ułoży nam życia, bo wtedy nie byłoby ono nasze.

Świat powinno się postrzegać sercem i własnymi emocjami, dlatego słuchając nowego utworu, fani będą mogli wyruszyć w poszukiwanie nawet najmniejszej i najskromniejszej, ale własnej Ameryki.

Tak już jest, że chętniej pokazywane są sukcesy i słodkie chwile, niż porażki i gorsze momenty. Wszyscy chłoną ten lukrowany obraz i staje się on pewnego rodzaju wyobrażeniem o życiu – powiedziała Weronika Juszczak, po czym Tabb dodał – Ulegamy czyjejś wizji świata, zapominamy o sobie. Z takiej wysokiej fali marzeń łatwo spaść.

Porażka i rozczarowanie sprawiają, że dla każdego jest to koniec świata, bo przecież miała być Ameryka, a tymczasem los przygotował zagmatwany labirynt. Czujemy się zagubieni i zaślepieni – nie wiemy, czy iść w lewo, czy w prawo. 

Tym utworem i klipem zrywamy z oczu to, co nas zaślepia – opaskę, przez którą nie widzimy prawdy. Otwieramy oczy, chcemy zobaczyć świat i życie w jego pełnych, prawdziwych barwach, z miejscem na lepsze i gorsze momenty, bo takie są i będą, to elementy życia – dodali artyści.

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Tabb – polski producent, kompozytor i realizator

Tworzył i produkował wiele polskich hitów. W jego dyskografii znajdziemy m. in. „Sacrum”, „Ważne”, „Nowe szanse”, „Co z nami będzie”, „Małe Rzeczy”, „Sen o przeszłości” czy „Wszystkiego na raz”.

Współpracował m.in. z Sound’n’Grace, Grzegorzem Hyżym, Sylwią Grzeszczak, Liberem, Mezo, Eweliną Lisowską, Honoratą Skarbek, Patricią Kazadi czy Kasią Wilk. Pracował tworząc aranżacje w programie Jak Oni Śpiewają, produkował oprawę dźwiękową na wielkie eventy (np. Sting Symphonicity). Był jurorem w telewizyjnym show All Togheter Now i polskich preselekcjach do Eurowizji.

Kim jest Weronika Juszczak

Jedna z bardziej charyzmatycznych artystek młodego pokolenia. Mimo swojego wieku, nie boi się wyzwań muzycznych, dobrze wie czego chce i uparcie idzie po swoje. Dała się poznać w 2016 roku, kiedy to debiutanckim singlem niespodziewanie trafiła na radiowe listy.

To wszystko przyczyniło się do tego, że w maju 2018 roku wraz ze swoim albumem “INNA” trafiła na trzecie miejsce listy OLiS. W marcu 2020 roku wokalistka wydała utwór pt. „Sprint”, który zdobył uznanie fanów i był jednym z najczęściej granych kawałków w stacjach radiowych w zeszłym roku.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie przegap żadnej kolejnej plotki ze świata show-biznesu! Obserwuj nas na swoim smartfonie w aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!