Ekipa Friza jest zagrożona? Nowi influencerzy podbijają sieć singlem „Chcesz z nami to leć”

Ekipa Friza ma konkurencję - Ferajna podbija sieć
fot. instagram.com/ferajnaoficjalnie

Ekipa Friza może czuć się zagrożona, bowiem na rynek wkracza paczka przyjaciół pod szyldem Ferajna. Jak sami mówią: postanowiliśmy spędzić wspólnie wakacje i pokazać w jaki sposób można aktywnie odpoczywać w trakcie lata. Wśród osób, które tworzą nową ekipę influencerów jest Sebastian Kowalczyk, Ciapur, Klaudia Bieszcz, Ania Szlęzak czy Julia Wróblewska.

Ekipa Friza czy może Ferajna ma kawałek, który okaże się hitem tegorocznych wakacyjnych imprez?! Przepis mają dobry: stawiają na chill i dobrą zabawę. Sprawdźcie koniecznie nowy numer zatytułowany „Chcesz z nami to leć”.

▸ Przypominamy: Nagusieńka rumuńska gwiazda disco polo. Szczęki Wam opadną! (ZDJĘCIA)

Kto tworzy projekt Ferajna?

Ferajna to projekt, który powstał z inicjatywy Sebastiana Kowalczyka. Do współpracy zaprosił kilkunastu znanych infduencerów z serwisów TikTok, YouTube i Instagrama. Wśród nich są: Julia Wróblewska, Ciapur, Cyprian Węgrzyn, Kamil Szymczak, Żaneta Kussa, Ania Szlęzak, Anna Zuch, Julia Banach, Klaudia Bieszcz, Magdalena Bilich i Sebastian Kowalczyk.

Grupa postanowiła wspólnie spędzić wakacje w kilkunastu miejscach w Polsce i pokazać w jaki sposób można aktywnie spożytkować letni czas.

Ferajna: granica ubioru przekroczona?

Do sieci trafił debiutancki singiel projektu pt. „Chcesz z nami to leć”, do którego powstał klimatyczny teledysk. Utwór stworzyli: Anna Zuch, Mansur Bikeev i Katarzyna Olasz. Za muzykę odpowiedzialny jest Robert Kruszewski.

Utwór opowiada krótką historię poszczególnych członków Ferajny. Wakacyjny bit wprawia w słoneczny nastrój i pozytywnie nastraja na całe wakacje.

Ferajna rusza na podbój

Na kanale Ferajna w każdy wtorek i czwartek o godzinie 15:00 będą publikowane filmy, w których będą pojawiać się popularni influencerzy. W produkcji znane gwiazdy internetu wykonają ekstremalne challenge, które inspirowane są różnymi programami telewizyjnymi, oraz tymi znanymi z aplikacji TikTok.

Pierwsze osiem odcinków, zostało nagrane w Łebie. Kolejne epizody zostaną nagrane między innymi w Kurpiowskiej Krainy, na mazurach, oraz poza granicami naszego kraju.

▸ Zobacz: Lottie Moss kompletnie NAGUSIEŃKA. Internauci zamarli z wrażenia! (ZDJĘCIA)

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!