MUZOTAKTFotorelacjeNagusieńka rumuńska gwiazda disco polo. Szczęki Wam opadną! (ZDJĘCIA)

Nagusieńka rumuńska gwiazda disco polo. Szczęki Wam opadną! (ZDJĘCIA)
N

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Anna Lesko doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę na portalach społecznościowych. Rumuńska gwiazda disco polo upubliczniła w sieci zmysłowe kadry. 42-letnia artystka zniewala urodą!

Rumuńska gwiazda disco polo, Anna Lesko na ognistych ujęciach prosto z łóżka!

REKLAMA

Mówi się o niej, że to artystka o wielu talentach. Od blisko dwóch dekad 42-latka zachwyca swoim głosem, a ostatnio umiejętnościami tanecznymi i aktorskimi, a także kulinarnymi. Na jej instagramowym profilu, gdzie aktualnie obserwuje ją 436 tysięcy osób, regularnie pojawia się mnóstwo zdjęć i filmików. Nie brakuje fotografii, na których przedstawia swoje kuchenne przysmaki, ale są także i ujęcia z podróży czy kadry z życia prywatnego.

▸ Przypominamy: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

Materiały promocyjne partnera

Ostatnio artystka zaszokowała swoich fanów publikując zdjęcia prosto z łóżka. Choć niektórzy komplementują ją za odwagę i sposób, w jaki wygląda na 42 lata, inni krytykują ją, twierdząc, że piosenkarka przesadza z obrazami, na których pozuje w kusych strojach.

Proszę, abyś własnymi słowami powiedziała nam, co chcesz przekazać tymi zdjęciami! Jaka jest wiadomość, twoja droga? Spójrz na przykład na taką sytuację, jeśli twoje dziecko zapyta cię: „Mamusiu, co miałaś na myśli, liżąc kawałek arbuza?” – to jeden z komentarzy, jakie Anna Lesko otrzymała pod najnowszym wpisem.

Pochodząca z Republiki Mołdawii artystka nie bierze jednak pod uwagę negatywnych komentarzy internautów i daje upust wyobraźni. Rumuńska gwiazda disco polo doprowadziła swoich fanów do szaleństwa dwoma nowymi ujęciami, na których pojawia się prawie nagusieńka… znowu! Jej zdjęcia zebrały już blisko 10 tysięcy polubień i mnóstwo komentarzy.

Artystka leży w łóżku, przykryta jedynie białym prześcieradłem, a głowę ma owiniętą ręcznikiem kąpielowym. Co więcej, Anna Lesko nie stroniła od zrezygnowania z bielizny. Ponadto gwiazda jest rozpieszczana egzotycznymi owocami, a na jednym ze zdjęć lubieżnie dotyka plastra czerwonego arbuza przed jego ugryzieniem.

Zapewne piosenkarka chciała podkreślić, że prowadzi zdrowy tryb życia – regularnie uprawia sport i stosuje dietę opartą głównie na warzywach i owocach.

Rumuńska gwiazda disco polo, Anna Lesko zachwyca idealną figurą!
fot. instagram.com/anna_lesko
Rumuńska gwiazda disco polo, Anna Lesko zachwyca idealną figurą!

Rumuńska gwiazda disco polo, Anna Lesko zachwyca idealną figurą!

Anna Lesko uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet w Rumunii, a każdy jej występ to doskonale dopracowane przedstawienie. To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda, której twórczość śmiało można porównać do naszego „disco polo” zaszokowała fanów.

Na jednym zdjęciu opublikowanym na portalach społecznościowych artystka pokazała, jak czuje się „szczęśliwa i wolna”. Na pierwszy rzut oka widać, że jej figura jest godna pozazdroszczenia.

Niepowtarzalny wizerunek jak zwykle spotkał się z tysiącami pochwał, ale także licznymi komentarzami: „Jesteś piękna!”, „Wyglądasz bosko!”.

▸ Zobacz: Nagusieńka Doja Cat! Tak gwiazda promuje swój nowy projekt „Planet Her”

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA