Julia Wieniawa zapowiada debiutancki album! Zobacz magiczny klip „Na darmo”

Julia Wieniawa zapowiada debiutancki album! Zobacz magiczny klip „Na darmo”
Julia Wieniawa powraca z nowym teledyskiem (fot. Adam Jakubowski)

Julia Wieniawa doskonale wie, jak zaskoczyć swoje liczne grono fanów. Młoda artystka zapowiada bowiem debiutancki album, a dziś do sieci trafił pierwszy numer. Taneczny utwór zatytułowany „Na darmo” ilustruje zaś magiczny teledysk, który wyreżyserował Miłosz Sakowski. Efekt powalający!

Julia Wieniawa to bez wątpienia młoda, atrakcyjna i bardzo popularna aktorka i wokalistka. Na swoim koncie ma kilka singli – taneczne „Na zawsze”, „Oddycham”, „Nie muszę”, a także przejmujące „SMRC”. Całkiem niedawno artystka zaprezentowała również swoje umiejętności wokalne w duecie z Maciejem Musiałowskim w utworze „Zabierz tę miłość”. Dotychczas utwór zgromadził ponad 11 mln odtworzeń w serwisie YouTube.

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

Julia Wieniawa zapowiada debiutancki album!

Właściwie od 2017 roku Julia Wieniawa związana jest kontraktem płytowym z wytwórnią Kayax. Teraz przyszedł czas na pierwszą zapowiedź jej debiutanckiego albumu, czyli utwór „Na darmo”. Za tekst utworu odpowiedzialny jest Arek Kłusowski, zaś nad muzyką pracowali: Arek, Maciej Sawocha i Kuba Karaś.

Julia Wieniawa:

Utwór „Na darmo” jest takim moim hymnem o spełnianiu marzeń. Zarówno w tekście, jak i klipie opowiadam o czasem naprawdę niełatwej drodze, którą szczególnie my kobiety musimy pokonywać – wyznała piosenkarka. 

Aby dotrzeć tam, gdzie pragniemy, musimy uwierzyć w siebie, odnaleźć prawdziwą siłę i zawalczyć o swoje pragnienia. A kiedy przychodzi już ten wyczekany moment – trzeba pokonać strach i wykorzystać naszą chwilę w pełni. Bo drugi raz może się już nie powtórzyć 🙂 W teledysku nawiązujemy właśnie do tego, jak na przestrzeni lat – my dziewczyny walczyłyśmy i nadal walczymy o swoje – tłumaczy Julia Wieniawa. 

Mam nadzieję, że ta piosenka nie tylko ruszy Was do tańca, ale też przypomni o Waszych marzeniach i o tym, że warto zacząć je spełniać! – podkreśla artystka.

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

Nowy wizerunek Julii Wieniawy

Premierze nowego singla, czyli piosence „Na darmo” towarzyszy magiczny teledysk, który powstał w pięknej przestrzeni warszawskiego Teatru Sabat. Julia Wieniawa odgrywa w nim rolę asystentki iluzjonisty, który prezentuje na scenie magiczne sztuczki. Wszystkie sytuacje sfilmowane zostały w trzech wersjach czasowych – mamy na myśli lata 20-te, 80-te oraz współczesne. Na widowni siedzą bawiący się goście, pośród których można zauważyć Arka Kłusowskiego, Maffashion czy Jessice Mercedes.

Miłosz Sakowski (reżyser):

To, co mnie inspirowało przy tworzeniu scenariusza do „Na darmo” to fakt, że tym utworem – choć atrakcyjnym wizualnie i bogatym w formie – możemy powiedzieć także o czymś ważnym dla nas – o naszym tu i teraz.

Opowiadanie w sposób lekki, poprzez popkulturę o kwestiach istotnych społecznie – to coś, co bardzo sobie cenię i bardzo doceniam artystów, którzy są gotowi tak wykorzystywać swoją siłę i zasięgi. Dlatego bardzo cieszę się ze współpracy z Julią i mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele wspólnych projektów.  

Utwór „Na darmo” dostępny w serwisach streamingowych:
https://KayaxMusic.lnk.to/NaDarmo

▸ Zobacz także: Ania Karwan i Alicja Szemplińska wystąpiły na Dziedzińcu Nowy Świat

Zobacz klip do utworu “Na darmo”:

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!