MUZOTAKTImprezy, KoncertyAnia Karwan i Alicja Szemplińska wystąpiły na Dziedzińcu Nowy Świat

Ania Karwan i Alicja Szemplińska wystąpiły na Dziedzińcu Nowy Świat
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Ania Karwan i Alicja Szemplińska na jednej scenie. Dziedziniec Nowy Świat, który mieści się w samym środku dziedzińca Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat”, to prospołeczny projekt kulturalno-rozrywkowy. Patronem honorowym projektu jest Centrum Bankowo-Finansowe. Zobaczcie zresztą, jak wyglądał pierwszy koncert!

Cykl koncertów rozpoczął się 24 lipca niesamowitymi koncertami: Alicja Szemplińska, czyli zwyciężczyni The Voice of Poland, Szansy na sukces i Eurowizji 2020 oraz Ania Karwan, która przez lata zyskała ogromną rzeszę fanów. Koncerty cieszyły się ogromną popularnością, bowiem wejściówki na wydarzenie zostały wyczerpane w zaledwie 20 minut po uruchomieniu rejestracji.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

Już za tydzień na scenie Dziedzińca Nowy Świat zobaczymy również Lilu oraz Gonix. Rejestracja na darmowe wejściówki zostanie uruchomiona w poniedziałek, tj. 26 lipca na www.dziedziniecnowyswiat.pl

Materiały promocyjne partnera

W dzień centrum biznesowe Warszawy, a następnie w nocy najmodniejsze miejsce rozrywkowe w mieście. W sercu Warszawy tworzymy bowiem miejsce, gdzie wystąpią artyści młodego pokolenia i sceniczni eksperci. Podczas cyklu koncertów usłyszymy pełen przekrój gatunków, czyli od muzyki jazzowej, klasycznej po muzykę hip-hopową i klubową. Wydarzeniom towarzyszyć będzie niezapomniana oprawa graficzna i świetlna.

▸ Zobacz również: Wszyscy patrzyli tylko na nią! Wystarczyło, że odsłoniła… Jej stylizacja to hit?

Kto wystąpi jeszcze?

W kolejnych dniach wystąpią również Bovską, Elizę A. Tkacz, The Engineers Band, Film Jazz Project, Michał Salamon, Szum&Fykes, Yukaa, Goorala, ShataQS, Maciej Komorowski Band, Mitch oraz Myslovitz.

Na wszystkie koncerty obowiązują bezpłatne wejściówki, które będzie można pobrać na stronie www.dziedziniecnowyswiat.pl.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Centrum Edukacji Społecznej. To młoda, prężnie rozwijająca się fundacja, która w swoich działaniach ma na celu wspieranie różnych form aktywności społecznej, działalności edukacyjnej i analitycznej, postaw kształtujących odpowiedzialność za sprawy publiczne oraz aktywizacja środowisk lokalnych.

Partnerami koncertów są N31 by Robert Sowa, DS Fokus oraz Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Patronem medialnymi koncertów jest Radio Supernova.

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA