Paulla zaskoczyła fanów. Czy uda jej się podbić rynek zagraniczny?

Paulla wypowiedziała się na temat Krzysztofa Krawczyka
fot. instagram.com/paulla_official

W nowym kawałku Paulla bez wątpienia elektryzuje nowoczesnym brzmieniem na najwyższym światowym poziomie. W efektownym teledysku zatytułowanym „Hold my love” możecie zobaczyć również gwiazdę programu „Top Model”. Polska wersja piosenki, „Ostatnia Noc” zakwalifikowała się bowiem do konkursu PREMIER w 58. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Posłuchajcie, co przygotowała piosenkarka.

Za produkcję najnowszej piosenki Paulli, „Hold My Love”, czyli angielskojęzycznej wersji utworu „Ostatnia Noc”, odpowiada niezwykły duet – Grizzlee oraz Don Juan Wielki (znany z MIYO). Nowoczesne brzmienia, światowy poziom i zaskakująca Paulla, śpiewająca w języku angielskim – tego jeszcze nie było na polskiej scenie muzycznej!

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!” 

Paulla rusza na podbój rynku zagranicznego

Do piosenki „Hold My Love” powstał również niezwykły teledysk. Wystąpili w nim model, albinos Łukasz Bogusławski, finalista ostatniej edycji programu „Top Model”, a także aktor pochodzący z Maroka, Marro Chalal. Połączenie tropikalnych palm, industrialnej windy oraz nowatorskiego podejścia do obrazu gwarantuje niezwykłe wrażenia wizualne, estetyczne i rzecz jasna, muzyczne!

Paulla przyznaje, że chciała poeksperymentować na swojej drodze muzycznej. Artystka mówi nam:

Mój nowy teledysk jest utrzymany w tanecznym klimacie. Chciałam spróbować czegoś troszeczkę innego, więc traktuję to jako swego rodzaju wyzwanie. Tę piosenkę nagrałam w dwóch wersjach: w polskiej „Ostatnia Noc” i w angielskiej. Dzisiaj w świat idzie wersja angielska, „Hold My Love”. Mam nadzieję, że piosenka na stałe zagości w sercach słuchaczy.

Piosenka zaskoczyła moich fanów. Jest inna, świeża, wakacyjna. Chciałabym się rozwijać, iść z duchem czasu, ale jednocześnie zachować w tym siebie. Jak to zwykle u mnie, tekst też mówi o miłości. I chciałam, żeby to było coś innego, coś nowego, ale jednocześnie, żeby była w tym dawna Paulla i żeby była w tym prawda. Cały czas powtarzam, że słuchaczy można oszukać tylko raz, drugiej szansy nie ma, więc we wszystkim musi być jakaś dusza i prawda. Chciałabym się rozwijać jako artystka, ale też zachować siebie w tym wszystkim – mówi Paulla.

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

Paulla zapowiada nowy album!

2021 rok jest przełomowym rokiem na drodze artystycznej Paulli. Na początku kwietnia artystka wydała utwór „To, co dał nam świat” w hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka. Pod koniec maja wystąpiła na festiwalu w Opolu. Jej muzyczna interpretacja „Życie jak wino” oraz „Życia mała garść” zachwyciła opolską publiczność, jak również fanów artystki. Paulla nie zwalnia i już zapowiada kolejną premierę singla „Huragan” na jesień tego roku. Na początku 2022 piosenkarka wyda długo wyczekiwaną trzecią płytę.

Singiel PAULLA „Hold My Love” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/PaullaHoldMyLove/

▸ Zobacz także: Ania Karwan i Alicja Szemplińska wystąpiły na Dziedzińcu Nowy Świat

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!