MUZOTAKTNEWSYMuzykaUkraiński piosenkarz Roman Skorpion „ucałował” Polaków piosenką

Ukraiński piosenkarz Roman Skorpion „ucałował” Polaków piosenką
U

Piosenka „Pocałuję” to kompozycja, która przyniosła rzymską popularność na Ukrainie. Otrzymał miłość nie tylko do ukraińskiego, ale także do zagranicznego biznesu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Ukraiński piosenkarz Roman Skorpion był tak poruszony poparciem Polaków dla Ukrainy, że bez żadnego wahania, na znak wdzięczności, prezentuje swój przebój „Pocałuję” po polsku. O tym informuje serwis prasowy artysty.

„Po tym, jak Rosja zaczęła pełnowymiarowa wojnę, świat zjednoczył się, aby pomóc i wesprzeć Ukrainę: bronią, towarami humanitarnymi, lekarstwami, pieniędzmi, sankcjami itp. Polska jako pierwsza wyciągnęła pomocną dłoń i nadal razem z nami walczy o nasz kraj. A dzisiaj, na znak wdzięczności dla Polaków za wsparcie od pierwszego dnia wojny, przedstawiam piosenkę „Pocałuję” po polsku” – powiedział Roman Skorpion.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Na siłowni wszyscy patrzyli tylko na nią! Jak pojawiła się rumuńska gwiazda disco polo

Wykonawca dodał, że „dla mnie „Pocałuję” jest pierwszą znaczącą piosenką, która otworzyła przede mną ukraiński show-biznes. Wiąże się z nią wiele miłości i przyjemnych emocji. I chcę się z wami podzielić tymi emocjami”.

Materiały promocyjne partnera

Według słów piosenkarza, on często słyszał fajne covery i teledyski do tej piosenki od polskich artystów, więc uznał, że ten hit musi być w ich brzmieniu i jest pewien, że to będzie  dobrym wspomnieniem niezapomnianej wdzięczności narodu ukraińskiego.

Przebój „Pocałuję” to nowy powiew miłości i emocji. Każda osoba, która usłyszy tę piosenkę, będzie mogła nią przeżyć i poczuć najważniejsze uczucie – miłość! Ta piosenka zawiera muzykę współczesną z nutami autentyczności ukraińskiej, aby słuchacz nie zapomniał o swoich korzeniach w szybkim, współczesnym świecie.

Oryginalna piosenka jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=pctQp3UKIaw 

Ciekawostką jest to, że piosenka Romana Scorpiona „Pocałuję”, która już dawno stała się międzynarodowym hitem, została przerobiona przez mlodego Egipcjanina i uzyskała ponad milion wyświetleń.

Tłumaczenie piosenki dokonała Marta Martyniuk, tekst i muzyka Romana Skorpiona. Piosenka będzie dostępna na wszystkich platformach cyfrowych już 8 lipca.

Więcej newsów o gwiazdach i muzyce, ekskluzywne wywiady i fotorelacje znajdziecie na naszym Facebooku MUZOTAKT.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA