„Like Fallen Angels” to tytuł najnowszej EP-ki wrocławskiej formacji Beyond The Infinity.

Za produkcję wydawnictwa odpowiadał jeden z najbardziej uznanych producentów na świecie, Joey Sturgis!

Na „Like Fallen Angels” składają się w sumie trzy autorskie utwory zainspirowanej nowoczesnym metalem grupy Beyond The Infinity.

Do współpracy przy produkcji krążka zespołowi udało się zaprosić Joeya Sturgisa z The Foundation Recording Studio, który na swoim koncie ma m.in. koooperację z takimi artystami, jak: Asking Alexandria, Born of Osiris, The Devil Wears Prada, Miss May I, Emmure czy Of Mice & Man.

Sturgis zajął się mixem i masteringiem EP-ki wrocławian z Beyond The Infinity – efekt tej pracy już można sprawdzić na oficjalnym profilu zespołu: https://beyondtheinfinity.bandcamp.com/releases

EP-ka „Like Fallen Angels” zapowiada duży album grupy.

– Materiał na całą płytę jest gotowy, część to są utwory napisane w czasach Beyond The Awakned i jest kilka zupełnie świeżych kompozycji, ale utrzymanych w konwencji – mówi Rafał Kobyliński, gitara i wokal w zespole.

– Planujemy w drugiej połowie tego roku wejść do studia, aby rozpocząć nagrywanie LP – dodaje.

Aktualnie zespół pracuje nad pierwszym klipem promującym EP-kę „Like Fallen Angels” – efekty mamy poznać na przestrzeni najbliższych tygodni.

Korzenie formacji Beyond The Infinity sięgają roku 2010, wówczas zespół nazywał się jeszcze Beyond The Awakned. „Like Fallen Angels” jest pierwszym oficjalnym wydawnictwem grupy.

POSŁUCHAJ ZAPOWIEDŹ
BEYOND THE INFINITY – LIKE FALLEN ANGLES


POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » meble gniezno