Adam Lambert: Ghost Town niekwestionowanym hitem!

Ze swoim najnowszym albumem „The Original High” Adam Lambert nareszcie uzyskał status popowej gwiazdy, na który pracował ciężko latami.

Jego przebojowy singiel „Ghost Town” w serwisie YouTube obejrzano do tej pory ponad 10 milionów razy, piosenka jest hitem w rozgłośniach radiowych na całym świecie, a Polscy słuchacze apelują, by wokalista ponownie odwiedził nasz kraj. Adam przygotował kolejną niespodziankę dla fanów. Jest to zestaw remiksów hitu „Ghost Town”. Do cyfrowej sprzedaży trafiło właśnie sześć remiksów „Ghost Town”. Ich autorami są: Tritonal, Dave Winnel, Blood Diamonds, Steven Redant, KREAM oraz Unlike Pluto.

Kawałek, jak i płyta, spotkały się z doskonałymi recenzjami. Prestiżowy „New York Times” napisał o „Ghost Town”, że to: „Najlepszy singel Lamberta ze wszystkich wydanych do tej pory”. “Lambert prezentuje na płycie imponujące możliwości wokalne i deephouse’owe beaty przyjazne antenie radiowej” – pisał z kolei o płycie „Rolling Stone”. Do piosenki powstał wideoklip, który wyreżyserował Hype Williams (m.in. Kanye West, Will Smith, Busta Rhymes). Obraz, który obejrzano już ponad 10 mln razy.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!