Posłuchaj singla Vant “The Answer”

pobierz
pobierz
pobierz

Oto odpowiedź dla tych, którzy nie wierzą, że na rockowej scenie może jeszcze pojawić się jakiś ciekawy wykonawca.

Są młodzi, jest ich czterech, stacjonują w Londynie. Nazywają się Vant, grają gitarowego rocka, a w sieci właśnie znalazła się ich nowy singiel. Vant to: pochodzący z Newcastle założyciel Mattie Vant, Billy Morris, Henry Eastham i Szwed Martin Söderin, będący kumplem Billy’ego, który opuścił ojczyznę i zamieszkał w Anglii, aby spełnić swoje marzenie o graniu w rockowej kapeli. Na punkcie zespołu zwariowali już prezenterzy z BBC Radio 1, XFM i 6Music. Zachwyciły ich wcześniejsze kawałki Vant, “Parasite” oraz “Do You Know Me?”.

Zachwytom na temat kwartetu trudno się dziwić. Bowiem młodzi muzycy wspaniale połączyli w piosenkach wpływy MC5, The Stooges, Pixies, Manic Street Preachers, The Strokes, zanurzając kompozycje w grunge’owym klimacie i brudząc je garażowym brzmieniem. A ponad wszystko nasycając piosenki niesamowitą, dziką, pierwotną energią oraz świeżością.

Każdy ze składników stylu Vant z łatwością da się wychwycić w nowym singlowym kawałku kapeli. Numer nosi tytuł “The Answer”.

Tekst piosenki traktuje o tym, jak media przekazują wieści o okropnościach tego świata i jak wpływa to na opinię publiczną oraz stanowiska tych, którzy sprawują władzę. Kawałek kwestionuje również pozycję, jaką Wielka Brytania zajmuje obecnie w globalnej polityce.

Gorąco polecamy posłuchanie singla Vant. O tym zespole niedługo będzie bardzo głośno. Eksperci na Wyspach prorokują im karierę na miarę Royal Blood!

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:warnermusic.pl
PODZIEL SIĘ