Posłuchaj singla Vant “The Answer”

Oto odpowiedź dla tych, którzy nie wierzą, że na rockowej scenie może jeszcze pojawić się jakiś ciekawy wykonawca.

Są młodzi, jest ich czterech, stacjonują w Londynie. Nazywają się Vant, grają gitarowego rocka, a w sieci właśnie znalazła się ich nowy singiel. Vant to: pochodzący z Newcastle założyciel Mattie Vant, Billy Morris, Henry Eastham i Szwed Martin Söderin, będący kumplem Billy’ego, który opuścił ojczyznę i zamieszkał w Anglii, aby spełnić swoje marzenie o graniu w rockowej kapeli. Na punkcie zespołu zwariowali już prezenterzy z BBC Radio 1, XFM i 6Music. Zachwyciły ich wcześniejsze kawałki Vant, “Parasite” oraz “Do You Know Me?”.

Zachwytom na temat kwartetu trudno się dziwić. Bowiem młodzi muzycy wspaniale połączyli w piosenkach wpływy MC5, The Stooges, Pixies, Manic Street Preachers, The Strokes, zanurzając kompozycje w grunge’owym klimacie i brudząc je garażowym brzmieniem. A ponad wszystko nasycając piosenki niesamowitą, dziką, pierwotną energią oraz świeżością.

Każdy ze składników stylu Vant z łatwością da się wychwycić w nowym singlowym kawałku kapeli. Numer nosi tytuł “The Answer”.

Tekst piosenki traktuje o tym, jak media przekazują wieści o okropnościach tego świata i jak wpływa to na opinię publiczną oraz stanowiska tych, którzy sprawują władzę. Kawałek kwestionuje również pozycję, jaką Wielka Brytania zajmuje obecnie w globalnej polityce.

Gorąco polecamy posłuchanie singla Vant. O tym zespole niedługo będzie bardzo głośno. Eksperci na Wyspach prorokują im karierę na miarę Royal Blood!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!