Honorata Skarbek: już jest nowy album “Puzzle”!

Przyjęło się mówić, że trzeci album jest wyjątkowy w karierze każdego artysty. Albo twórca odnajduje na nim swoją drogę, swój styl, albo popada w niebyt.

W przypadku Honoraty jest inaczej. Ona już wcześniej znalazła swoje miejsce na muzycznej mapie. Konsekwentnie zbierała swoje kawałeczki puzzli i ułożyła z nich między innymi albumy “Honey” i “Million”, które uzyskały w Polsce status Złotej Płyty. Z tych właśnie płyt pochodzą bardzo dobrze przyjęte single “Nie powiem jak”, “Sabotaż”, “Lalalove” czy „Runaway”. Nową płytą, zatytułowaną “Puzzle”, Honorata zamyka pięcioletni etap swojej kariery, zapoczątkowując jednocześnie coś nowego.

HONORATA SKARBEK: NOWY ALBUM JUŻ JEST!

Album “Puzzle” to 11 piosenek, które powstawały na przestrzeni dwóch lat. W zestawie można znaleźć trzy piosenki, którymi Honorata podzieliła się już z fanami, czyli “GPS”, “Naga” i “Damy radę”. Jak to z pracą artysty bywa, nie zawsze było łatwo:

“Piosenki powstawały w przeróżnych etapach mojego życia, gdzie towarzyszyły mi skrajne emocje, ludzie oraz miejsca, a to wszystko inspirowało mnie do pisania poszczególnych utworów. Miałam okazję współpracować z wieloma utalentowanymi ludźmi podczas powstawania tego krążka i mam nadzieje, że z połączenia naszych wspólnych sił powstały muzyczne PUZZLE, w których każdy mój fan będzie mógł znaleźć jakiś element dla siebie” – wspomina artystka.

HONORATA SKARBEK – PUZZLE

1. Damy radę
2. Biegnę
3. GPS
4. Morze słów
5. Bomba
6. Ty i ja
7. Papieros
8. Naga
9. Vabank
10. Kamikadze
11. Wykonałam plan

[quote_center]ALBUM PROMUJE HIT – DAMY RADE[/quote_center]

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!