Rafał Brzozowski: Wygraj album “Moje serce to jest muzyk…”

Rafał Brzozowski

Mamy dla Was dwie płyty Rafała Brzozowskiego pt. „Moje serce to jest muzyk, czyli polskie standardy”. Poniżej znajdziecie szczegóły konkursu.

Wzorem dawnych teatrów muzycznych, rewii i kabaretów Rafał Brzozowski z towarzyszeniem orkiestry pod kierownictwem Krzysztofa Herdzina przedstawia swoje ulubione piosenki sprzed lat.

Repertuar z lat 60. i 70. ubiegłego stulecia śpiewa z właściwą tamtym czasom nostalgią i oczywistym współcześnie luzem. Wszystko podane z szacunkiem dla szlachetnych oryginałów, lekkością i odrobiną aranżacyjnych zaskoczeń.

Rafał Brzozowski śpiewa solo i w duetach z najznakomitszymi artystami polskich scen: Panią Ireną Santor, Zbigniewem Wodeckim…. Zaproszenie wokalisty przyjął też kanadyjski jazzman Matt Dusk, który – specjalnie dla potrzeb tego wydawnictwa – po raz pierwszy w życiu zaśpiewał po polsku! Efekt w niesamowitej wersji przeboju zespołu Skaldowie „Medytacje wiejskiego listonosza”.

Płyta „Moje serce to jest muzyk” była ogromnym przedsięwzięciem logistycznym, w którym brało udział prawie trzydzieścioro wykonawców. W rezultacie powstało niesamowite dzieło, rozmachem przypominające najwspanialsze amerykańskie produkcje jazzowe.

Niemała w tym zasługa producenta i inżyniera dźwięku Rafała Smolenia. Sesje nagraniowe odbywały się w studiach Polskiego Radia i Teatru Kamienica w Warszawie.

Tracklista:

1. Nie domykajmy drzwi
2. Serce to jest muzyk
3. Dopóki jesteś
4. Kochać
5. Nie liczę godzin i lat
6. Jak minął dzień
7. Zacznij od Bacha
8. Anna Maria
9. Gdzie się podziały tamte prywatki
10. Żółte kalendarze
11. Nie dokazuj
12. Wspomnienie
13. Medytacje wiejskiego listonosza 1
14. Tych lat nie odda nikt
15. Tak blisko – Latin Version

ZOBACZ TELEDYSK
RAFAŁ BRZOZOWSKI, ZBIGNIEW WODECKI – ZACZNIJ OD BACHA

Już teraz weź udział w konkursie MUZOTAKT.pl i wygraj nowy album Rafała Brzozowskiego pt. “Moje serce to jest muzyk, czyli polskie standardy”. Rozlosujemy je wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie: W jakim zespole na początku swojej kariery śpiewał Rafał Brzozowski? Na Wasze odpowiedzi czekamy do 31 stycznia br.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe piastów