MUZOTAKTNEWSYHotPlotaEurowizja 2021: Polska daleko za Francją, Maltą i Szwajcarią. Rafał Brzozowski ma tylko 20% szans?

Eurowizja 2021: Polska daleko za Francją, Maltą i Szwajcarią. Rafał Brzozowski ma tylko 20% szans?
E

REKLAMA
REKLAMA

Analitycy BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, szacują szanse polskiego reprezentanta na Eurowizji 2021. Rafał Brzozowski na wejście do finału konkursu ma nieco ponad 20%.

Prawdopodobieństwo, że Rafał Brzozowski wygra konkurs Eurowizja 2021 analitycy BETFAN oceniają tylko na 0,16%. Według bukmachera największe szanse na zwycięstwo mają Francja, Malta oraz Szwajcaria. Czy faktycznie piosenka „The Ride”, która ma już ponad 7 milionów wyświetleń na platformie YouTube jest tak słabo oceniana?

▸ Przypominamy: Rita Ora w samym ręczniku! Gwiazda urządziła sobie sesję zdjęciową w łazience…

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski bez szans na zwycięstwo

REKLAMA

Rozkład szacunków bukmachera pokazuje, że w Eurowizji 2021 nie ma jednoznacznego faworyta. Największe szanse na zwycięstwo ma Francja – BETFAN ocenia je na 20%. Drugim kandydatem do wygranej jest Malta – 17%. Z kolei trzeci kraj na liście, Szwajcaria, ma zdaniem BETFAN 13% szans na wygraną. Kolejne kraje z największymi szansami to Włochy (8,5%) oraz Bułgaria (5,25%). Daleko w tyle za nimi jest Polska.

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Analizy BETFAN wskazują, że przed Rafałem Brzozowskim, który 20 maja ma wystąpić na żywo (lub zostanie pokazane nagranie jego występu), stoi niełatwe zadanie. O ile jego szanse na wyjście z półfinału Eurowizji wynoszą według bukmachera 20,35%, to prawdopodobieństwo wygranej podczas głównego koncertu to niecałe dwa promile (0,16%).

Kursy w przypadku Rafała Brzozowskiego w BETFAN wynoszą 101 w przypadku przejścia do finału oraz 501 dla głównej wygranej. To oznacza, że 10 zł postawione na reprezentanta Polski w razie zakwalifikowania do finału przyniosłoby 1 010 zł, zaś w sytuacji niespodziewanego zwycięstwa aż 5 010 zł.

Eurowizja 2021: Polska daleko za Francją, Maltą i Szwajcarią. Rafał Brzozowski ma tylko 20% szans?
fot. materiały prasowe

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów.

Rafał Brzozowski na Instagramie:

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie przegap żadnej kolejnej plotki ze świata show-biznesu! Obserwuj nas na swoim smartfonie w aplikacji Google News!

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA