MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleWyjątkowe live acty na Audioriver 2017

Wyjątkowe live acty na Audioriver 2017
W

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Festiwal Audioriver od wielu lat jest najlepszym wydarzeniem dla fanów elektroniki, którzy chcą w jednym miejscu zobaczyć najbardziej spektakularne i często nieosiągalne dla klubów koncerty.

Dziś organizatorzy ogłosili kolejne kilka projektów, których nie tylko polska, ale i szersza międzynarodowa publiczność, nie miała jeszcze okazji zobaczyć. Są to Vitalic – ODC live, Carl Craig presents Versus Synthesiser Ensemble, High Contrast live oraz Killbox (Ed Rush & Audio). Ponadto, do programu dołączyli także Tale Of Us, S.P.Y, Agents Of Time live, Dax J, DJ Storm i Hugh Hardie.

REKLAMA

Zacznijmy od największego ogłoszonego dziś składu, czyli ikony muzyki elektronicznej, Carla Craiga, który przyjedzie wraz z Versus Synthesiser Ensemble. Oznacza to, że na głównej scenie festiwalu staną: Carl Craig za najróżniejszymi maszynami, Francesco Tristano przy fortepianie, Kelvin Sholar przy keyboardach, a do tego jeszcze trzech innych klawiszowców. Co będą grać? Utwory Craiga i Tristano w zupełnie nowych, rozbudowanych specjalnie dla tego projektu aranżacjach.

Carl Craig – Sandstorms (Versus Version)
Także na Main Stage zobaczymy inny porywający live act, a mianowicie Vitalic – ODC live. ODC, czyli odyseja, czyli podróż, czyli to, w co udaje się podróżnik, czyli voyager. A „Voyager” to tytuł najnowszej płyty francuskiej gwiazdy. Czwarty album artysty wyszedł 20 stycznia i zapowiada doskonały koncert.

Materiały promocyjne partnera

Vitalic – Waiting For The Stars ft. David Shaw And The Beat
Kolejny live act to projekt jeszcze bardziej świeży i unikalny niż te wymienione powyżej. Mowa o artyście, który przez lata występował jako DJ, a w październiku minionego roku w końcu zadebiutował w wersji, w której prezentuje wyłącznie własne utwory. Mowa o High Contraście, który w zanadrzu ma nie tylko przebogaty dorobek, ale i zapowiadany na ten rok kolejny album autorski.

High Contrast – Remind Me
Tak, jak High Contrast, w Hybrid Tent zobaczymy kolejny nowo powstały projekt, czyli Killbox. To geniusze mocnego drum & bassu, Ed Rush i Audio, którzy niedawno połączyli swoje siły i przed miesiącem wydali pierwszą EP-kę nakładem RAM Records. To jednak nie koniec drum & bassu w dzisiejszym ogłoszeniu, bo na płockiej plaży zagrają także S.P.Y, Hugh Hardie oraz zasłużona dla sceny DJ-ka, Storm.

Killbox – Surge
Zmieniając metrum na cztery czwarte, organizatorzy ogłosili także powrót duetu Tale Of Us do Circus Tent. W zbliżonym muzycznie klimacie, choć w wersji live i na T-Mobile Electronic Beats Stage zagra z kolei trio Agents Of Time. Projekt ten zajął 17. miejsce na liście najlepszych live-actów 2016 roku wg czytelników portalu Resident Advisor. Na tej samej scenie zagra także ogłoszony dziś Dax J – artysta, który swoim dość szybkim techno przyspieszy tętno fanom gatunku.

Tale Of Us live at Time Warp 2016, Mannheim
12. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 28-30 lipca 2017, ale już teraz bliskie wyprzedania są karnety w specjalnej, kolekcjonerskiej edycji. Audioriver to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce i zarazem wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. To tutaj można jednocześnie zobaczyć najsłynniejszych na świecie reprezentantów house’u, techno i drum & bassu, jak i światowe gwiazdy elektroniki ocierającej się o pop, rock czy hip-hop. Audioriver łączy wiele światów i wszyscy tutaj są równi. Gigant sceny jest tak samo ważny jak nieznany eksperymentator. Fan Audioriver jeżdżący do Płocka od lat, jest równie istotny jak początkujący słuchacz elektroniki. Organizatorzy wydarzenia i niezwykle pozytywna publiczność festiwalu witają z otwartymi ramionami wszystkich, którzy kochają dobrą muzykę i chcą zużyć dużo energii na wyrażaniu tego podczas koncertów, live-actów i setów DJ-skich.

12. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 28-30 lipca 2017 w Płocku – na plaży nad Wisłą i w kilku innych lokalizacjach. Poprzednie cztery edycje zostały wyprzedane jeszcze przed otwarciem bram, a ostatnia zgromadziła aż 28 tysięcy osób. Dotychczas ogłoszeni artyści to: Adventice (DJ Deep i Roman Poncet) live, Alix Perez, Artefakt live, Ben UFO, Boys Noize, Emperor , Keeno, KiNK live, London Elektricity Big Band live, Maduk, Metrik: Life/Thrills feat. Elisabeth Troy & Dynamite MC, Moodymann, Planetary Assault Systems live, Robert Hood live, Solomun, The Erised, We Draw A.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Fumigacja drewna

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA