Andy Grammer – autor hitu “Honey, I’m Good”- zapowiada nową płytę “Magazines or Novels”! Sprawdź szczegóły na MUZOTAKT.pl

Andy Grammer – od ulicznego grajka na ulicach Santa Monica, aż po zdobywcę platynowych płyt – tak właśnie w jednym zdaniu można streścić karierę artysty. W 2011 wydał swój debiutancki album, na którym znalazły się takie piosenki jak „Keep Your Head Up” oraz „Fine By Me”, które pobrano ponad 1.5 miliona razy! Powtórzył również sukces Johna Mayera z 2002 roku, wprowadzając do Top 10 Adult Pop Radio aż dwa swoje single! W ciągu kilku krótkich lat sprzedał ponad 100 tysięcy albumów, a także występował na jednej scenie z Train, Colbie Caillat czy Taylor Swift.

Jego najnowszy singiel „Honey, I’m Good” początkowo zdobył ogromną popularność w internecie, zdobywając ponad 27 mln odtworzeni na YouTube w ciągu kilkunastu tygodni. Utwór podbija amerykańskie i europejskie listy przebojów. To właśnie ten hit Andy wykonał wspólnie z Taylor Swift, która zaprosiła go do występu przez 60-tysięczną publicznością obecną na jej koncercie w Chicago w ramach trasy 1989 Tour.

Andy Grammer – Honey, I’m Good

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!