Pośmiertny album Juice WRLD „Legends Never Die” już dostępny

Na krążku znalazło się 21 kawałków!

Juice WRLD premiera nowego krążka
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Pośmiertny album Juice WRLD zatytułowany „Legends Never Die” jest już dostępny.

Siedem miesięcy po śmierci Juice WRLD w wieku zaledwie 21 lat, w serwisach cyfrowych ukazał się trzeci album rapera pt. „Legends Never Die”. Wydawnictwo promuje singiel pt. „Come and Go” z gościnnym udziałem Marhsmello.

Juice WRLD, który zmarł pod koniec 2019 w wyniku przypadkowego przedawkowania narkotyków, zostawił po sobie bardzo dużo niewydanego materiału. W ciągu ostatnich miesięcy mogliśmy poznać m.in. single „Righteous” oraz „Tell Me You Love Me” ft. Trippie Redd. Utwory te trafiły na krążek „Legends Never Die”, na którym znalazły się także m.in. duety z Halsey, Marhsmello, Polo G czy The Kid Laroi.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Ellie Goulding: Nowa płyta coraz bliżej. Posłuchaj „Slow Grenade”

Premierze kawałka towarzyszy oświadczenie, które można przeczytać na fapage’u Juice WRLD:

Juice był artystą, który całe swoje życie poświęcił tworzeniu muzyki. Decyzja o tym, w jaki sposób prezentować światu premierowy materiał Juice’a, nie była łatwa. Mając na uwadze, jak bardzo kochał on swoich fanów, chcemy też podkreślić, jak bardzo ważne są dla nas jego talent oraz zapał do pracy w całym procesie.

W mijającym tygodniu Carmela Wallace, matka Juice’a, ogłosiła założenie Live Free 999 Fund. Organizacja otrzyma wsparcie Grade A i Interscope Records.

Od dziś możecie posłuchać utworu „Righteous”, który Juice nagrał w swoim domowym studiu w Los Angeles. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam ten utwór i że będziecie pielęgnować pamięć o Juice. Bądźcie bezpieczni. Carmela Wallace, rodzina Juice’a i ekipa Grade A.

W kwietniu tego roku matka Juice’a, Carmela Wallace, założyła fundację Live Free 999, która będzie wspierana przez Grade A i Interscope Records – macierzyste labele Juice’a.

Juice WRLD wydał dwa albumy: „Goodbye & Good Riddance” w 2018 oraz „Death Race for Love” w 2019.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Cleo szykuje dwie niespodzianki. Na to fani czekali od dawna

Juice WRLD – Come & GO
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie