18 sierpnia R. City wydali nowy teledysk do hitu “Locked Away” za pośrednictwem Entertainment Tonight. Klip, w którym gościnnie pojawił się Adam Levine, jest przedsmakiem ich nadchodzącego albumu, który ukaże się nakładem Kemosabe/RCA Records. Piosenka “Locked Away” jest tzw. ‘radiolubnym’ utworem, który już osiąga pierwsze sukcesy po obu stronach Atlantyku – w tym tygodniu znalazła się w Top40 najpopularniejszych przebojów w Ameryce, pnąc się w górę na playlistach i zestawieniach utworów digitalowych, jest także wysoko na listach przebojów w Europie.

R. City to bracia Theron i Timothy Thomas, którzy napisali i wyprodukowali jedne z najpopularniejszych piosenek ostatnich lat, w tym multiplatynowe, królujące na listach przebojów hity takie jak “Pour It Up” Rihanny, “The Night Is Still Young” Nicki Minaj czy “We Can’t Stop” Miley Cyrus. Od lat pracując nad przebojowymi nagraniami, duet jest gotowy, aby podzielić się swoim autorskim materiałem.

Do współpracy nad debiutanckim albumem, bracia zaprosili Dr. Luke’a, aby stworzyć płytę pokazującą ich muzyczne korzenie i wyjątkowe brzmienie. “To nasz własny gatunek,” zapewnia Theron. “Nazywamy go karaibskim hip-hopem. Są tam elementy rapu i muzyki z wysp. Wiele osób usłyszy nas po raz pierwszy, więc chcieliśmy pokazać coś wyjątkowego.”

“Locked Away” [feat. Adam Levine z Maroon 5], to osobista piosenka zainspirowana przeżyciami braci związanymi z pobytem ich ojca w więzieniu i ogromną miłością ich matki, która pomogła im przetrwać trudne czasy. Teledysk pokazuje problemy i wyzwania, które może przezwyciężyć prawdziwa miłość.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!