MUZOTAKTFotorelacjeHej Fest na Gubałówce: Mateusz Ziółko, Sylwia Grzeszczak (ZDJĘCIA)

Hej Fest na Gubałówce: Mateusz Ziółko, Sylwia Grzeszczak (ZDJĘCIA)
H

REKLAMA
REKLAMA

W ostatnią sobotę lipca Hej Fest zawitał na Gubałówkę. W trzeciej odsłonie tegorocznej edycji Hej Fest zagrali: Mateusz Ziółko, Need More Clouds oraz Sylwia Grzeszczak.

W miniony weekend na imprezie Hej Fest 2017 na Gubałówce wystąpili: Mateusz Ziółko, Sylwia Grzeszczak oraz Need More Clouds.

Pierwszy na scenie pojawił się Mateusz Ziółko z zespołem. Zwycięzca trzeciej edycji Voice of Poland zaprezentował utwory z niedawno wydanego krążka „Na nowo”.

REKLAMA

Pojawiły się między innymi „Ogień i woda”, „W płomieniach” i „Planety”, nie mogło również zabraknąć wielkiego przeboju „7 rzeczy”. Mateusz doskonale czuje się również w coverach – publiczność przyjęła aplauzem „Another one bites the dust”, „We will rock you” i „Crazy little thing called love” zespołu Queen, jak również „I’m still standing” Eltona Johna, czy „Take on me” A-ha.

– Cieszymy się, że możemy zagrać na najwyżej położonej scenie w Polsce – deklarował ze sceny Mateusz Ziółko. Na bis pojawił się jeszcze raz utwór „W płomieniach”.

Tarnowskie Need More Clouds to najmłodszy zespół występujący w Festiwalu Supportów – imprezie towarzyszącej Hej Fest.

Najmłodszy, ale ze sporym doświadczeniem – tu procentują dziesiątki festiwali i zagranych przez nich koncertów. Skład pod wodzą charyzmatycznego wokalisty Mikołaja Rękasa dał doskonały popis żywiołowego rock’n’rolla, co doceniła publiczność zgromadzona na Gubałówce. Jest więcej niż pewne, że już wkrótce będzie o nich głośno.

Szybko gęstniejąca publiczność na Gubałówce nie pozostawiła wątpliwości, że zbliża się najbardziej wyczekiwany koncert wieczoru.

Kilkanaście minut przed godziną 21:00 na scenie pojawiła się Sylwia Grzeszczak.

Jej koncert wypełniły piosenki pochodzące głównie z trzech ostatnich albumów: „Sen o przyszłości”, „Komponując siebie” i „Tamta dziewczyna”.

Już po kilku pierwszych utworach zachwycona Sylwia mówiła: – Piękny macie tu klimat, piękne widoki i wy pięknie śpiewacie. Czego chcieć więcej? Publiczność nie zawiodła do samego końca, śpiewając razem z wokalistką jej największe przeboje: „Pożyczony”, „Małe rzeczy”, „Bezdroża”, „Californię” oraz „Tamtą dziewczynę”.

Kolejny koncert z cyklu Hej Fest odbędzie się już w najbliższą sobotę 5 sierpnia na Gubałówce, a zagrają na nim IRA, T.LOVE oraz półfinalista Festiwalu Supportów – Waiting For An Audience. Bilety, w cenie 39 złotych można nabyć na stronach www.pkl.pl, www.ebilet.pl oraz w kasach i Biurach Obsługi Klienta PKL. Bilet zawiera przejazd koleją góra-dół na Gubałówkę.

▸ Przeczytaj również: Elton John w Operze Leśnej – energia, profesjonalizm i klasa! (ZDJĘCIA)

Organizatorem Hej Fest jest fundacja Polish Heritage, a głównym sponsorem i właścicielem marki festiwalu są Polskie Koleje Linowe. Festiwal Hej Fest jest realizowany w ramach projektu współfinansowanego przez Fundusze Europejskie w ramach cyklu „Małopolska Brzmi Dobrze!”.

ZOBACZ ZDJĘCIA
HEJ FEST 2017 – GUBAŁÓWKA – MATEUSZ ZIÓŁKO, SYLWIA GRZESZCZAK, NEED MORE CLOUDS

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA