MUZOTAKTNEWSYMuzykaSylwia Grzeszczak WZRUSZA DO ŁEZ! Posłuchaj nowej piosenki do filmu „Ania”

Sylwia Grzeszczak WZRUSZA DO ŁEZ! Posłuchaj nowej piosenki do filmu „Ania”
S

Posłuchajcie nowej piosenki Sylwii Grzeszczak, która została napisana z myślą o zmarłej w 2014 roku aktorce, Annie Przybylskiej.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

“O nich, o Tobie” to wzruszająca ballada, którą skomponowała sama Sylwia Grzeszczak do pięknych słów Karoliny Kozak. Za produkcję muzyczną i współtworzenie singla odpowiedzialny jest z kolei Kuba Galiński. Posłuchajcie jak brzmi.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Na siłowni wszyscy patrzyli tylko na nią! Jak pojawiła się rumuńska gwiazda disco polo

Sylwia Grzeszczak to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, ale to również kompozytorka i autorka tekstów. Jej utwory zostały odsłuchane ponad 50 milionów razy na Spotify, a teledyski zyskały ponad pół miliarda odtworzeń. Każdy z jej solowych albumów zyskał statusy muli-platynowych płyt. Teraz powraca z nową propozycją.

Materiały promocyjne partnera

Utwór „O nich, o Tobie” to opowieść o przemijaniu, tęsknocie za drugą osobą, samotności, ale również przetrwaniu mimo wszystko. Został on doceniony przez rodzinę Ani Przybylskiej – skutkiem czego promować będzie wchodzący do kin 7 października film „Ania”.

Treścią filmu będą niepublikowane wcześniej materiały związane z aktorką, wspomnienia rodziny oraz jej przyjaciół, wypowiedzi aktorów, reżyserów, którzy z mieli okazję z nią współpracować.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA