Geri Halliwell, była członkini Spice Girls zapowiada wydanie pierwszego od 11 lat solowego albumu

Nowa płyta brytyjskiej wokalistki Geri Halliwell ukaże się wiosną 2016 roku. Jak sama przyznaje, od momentu ostatniego albumu “Passion” wydanego w 2005 roku, wokalistka dorastała i nadszedł moment, aby podzielić się z fanami nowymi życiowymi doświadczeniami.

“Jestem dumna z tego, że jestem starsza. W znacznej mierze w czasie, gdy byłam wycofana chodziło o to, by zaakceptować kim jestem z wszystkimi moimi niedoskonałościami i cieszyć się tym” – wyznaje Geri Halliwell w rozmowie z brytyjskim magazynem “Event”.

Na nowej płycie pojawią się piosenki, które opowiadać będą o optymizmie i życiowych lekcjach. Jako bonus na album trafi klasyk lat 90. XX wieku, debiutancki singiel Spice Girls “Wannabe”, który przypomnijmy został sprzedany w ponad 7 mln egzemplarzy na całym świecie. Jak zapowiada Brytyjka będzie to wolniejsza i akustyczna wersja.

PRZYPOMINAMY TELEDYSK
SPICE GIRLS – WANNABE

“To moja ukochana piosenka ze wszystkich, które zrobiłyśmy. Wciąż kocham te słowa. Kiedy je spowolnisz, możesz się w nie wsłuchać. I one ciągle dużo dla mnie znaczą” – tłumaczy Geri.

PIERWSZY SOLOWY TELEDYSK
GERI HALLIWELL – LOOK AT ME

ZOBACZ TELEDYSK
GERI HALLIWELL – MI CHICO LATINO

 

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!