Już 20 listopada w łódzkiej Atlas Arenie wystąpi Slash. Jako support pojawi się brytyjskiej trio RavenEye!

Formacja założona została przez Oli Browna w 2014 roku, a w maju tego roku ukazała się ich debiutancka EPka “Breaking Out”. Na płytce znalazła się wybuchowa mieszanka garażowego rocka z bluesem. Sama formacja ma już na koncie wspólne koncerty z Joe Satrianim oraz wcześniejsze występy ze Slashem i jego zespołem na amerykańskiej trasie. Bilety jeszcze w sprzedaży, zapraszamy!

Przypominamy także o konkursie “zbliżeniowym” na Slasha, w którym zamienić można bilet na płytę lub trybunę na wejściówkę do strefy golden circle. Wystarczy posiadać konto na Instagram, zrobić sobie zdjęcie z biletem i otagować konkursowym hashtagiem i profilem MMP.

Konkurs odbywa się w portalu społecznościowym Instagram pt. #BliskoSlasha, a nagrodami są wejściówki do strefy golden circle podczas koncertu Slasha w łódzkiej Atlas Arenie 20 listopada, oraz płyty CD Slash – “World on Fire” z autografami. Zasady konkursu są proste: wystarczy kupić bilet na koncert – na płytę lub trybunę, zrobić sobie z nim zdjęcie, oznaczyć hashtagiem #BliskoSlasha oraz profilem wytwórni @metalmindproductions. Następnie w jednym zdaniu należy napisać dlaczego uczestnik chciałby otrzymać wejściówkę do strefy golden circle. Komisja konkursowa wyłaniając laureatów weźmie pod uwagę zarówno pomysłowość udostępnionych postów, jak i ich popularność w postaci ilości polubień zdjęcia. 5 najlepszych otrzyma wejściówkę do strefy golden circle, kolejne 5 osób otrzyma płytę kompaktową Slash „World on Fire” z autografem.

Konkurs potrwa 4 tygodnie – do 12 listopada, wtedy na profilu Wytwórni na Instagramie pojawi się post z listą laureatów, a także laureaci zostaną otagowani na zdjęciu.

Slash jeszcze do 24 października koncertuje w Ameryce Północnej, następnie na 2 występy przeniesie się do Indii, a potem zagra już na Starym Kontynencie. Europejską część trasy rozpocznie koncert w Budapeszcie, a łódzki występ artysty będzie trzecim przystankiem na tym etapie tournee, które obejmuje jeszcze takie miasta jak Praga, Mińsk i Moskwa.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!