3-Majówka: Kreator gwiazdą wrocławskiej imprezie

3-Majówka: Kreator gwiazdą wrocławskiej imprezie
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

1 maja we Wrocławiu gitarzyści z całej Europy już po raz szesnasty spróbują pobić Gitarowy Rekord Guinnessa. W koncercie towarzyszącym temu gitarowemu świętu wystąpi jedna z największych legend thrash metalu na świecie – Kreator.

Kreator założony został w 1982 roku przez wokalistę i gitarzystę Mille Petrozzę oraz perkusistę Jürgena “Ventora” Reila. Debiutancki album grupy “EndlessPain” został nagrany w zaledwie dziesięć dni i wstrząsnął sceną muzyczną.

Do dziś uznawany jest za jedno z najważniejszych źródeł inspiracji dla blackmetalowych zespołów, a pochodzący z tej płyty utwór “Flag of Hate” przeszedł do światowego kanonu.

Zespół Kreator wydał niedawno swój czternasty studyjny album “Gods of Violence”, który stanowi esencję stylu zespołu – piekielnie szybki i brutalny odjazd, który wpływowy portal Metal Injection wycenił na 9,5 gwiazdki.

[buybox-widget category=”music” name=”Gods Of Violence” info=”Kreator”]

Koncert Kreatora będzie częścią festiwalu 3-Majówka 2018, który rozpoczyna sezon plenerowych imprez w Polsce. Swój udział w imprezie w dniach 1-3 maja potwierdzili do tej pory również: The Dead Daisies, Vader, Kult, Perfect, Organek, Nocny Kochanek, Pidżama Porno, Jelonek, Me And That Man, Coma, Ayo, Percival Schuttenbach w projekcie “Wild Hunt Live”, Grubson, The Dumplings, Mikromusic, Dubioza Kolektiv, Ralph Kaminski, Krzysztof Zalewski, Waglewski Fisz Emade, O.S.T.R. oraz Miuosh.

3-Majówka 2018 we Wrocławiu: ceny biletów:

1 maja 2018 – 70 zł
2 maja 2018 – 70 zł
3 maja 2018 – 70 zł
Karnet 3-dniowy – 145 zł
Karnet 1-2 maja 2018 – 110 zł
Karnet 2-3 maja 2018 – 110 zł

▸ Przeczytaj także: Kylie Jenner i jej córka pobiły rekord na Instagramie!

▸ Przeczytaj także: Selena Gomez podczas meczu, w którym grał Justin Bieber (ZDJĘCIA)

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!