MUZOTAKTNEWSYGwiazdyKylie Jenner i jej córka pobiły rekord na Instagramie!

Kylie Jenner i jej córka pobiły rekord na Instagramie!
K

REKLAMA
REKLAMA

Kto by się spodziewał, że to będzie najbardziej „lubiane” zdjęcie w historii Instagrama! Kylie Jenner i jej córka pobiły rekord!

Kylie Jenner i Stormi Webster (córka gwiazdy) pobiły wszelkie rekordy, które wcześniej triumfowali Beyonce czy Christiano Ronaldo.

Dziecko Kylie Jenner i Travisa Scotta zostało opublikowane – niemowlę jest cudowne! Zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie celebrytki zebrało prawie 15 milionów polubień. To mega rekord w historii tego serwisu.

Kylie Jenner i Stormi Webster to nowe królowe Instagramu!

REKLAMA

Kylie opublikowała pierwsze zdjęcie swojej córeczki wraz z jej imieniem w opisie zaledwie dwa dni po tym, jak potwierdziła swoją ciążę na świecie. Gwiazda wcześniej wydała 11-minutowy film, w którym mogliśmy zobaczyć jej życie z dala od centrum uwagi – od swoich 20 urodzin po baby shower.

Początkowo Kylie była przerażona macierzyństwem, fizycznym bólem, przez który musiała przejść. Na szczęście jej rodzina całkowicie ją wspierała! „Nie wynajęła niani” – czytamy w styczniu w magazynie „People People”. „Na początku chce tylko, aby Kris i jej siostry pomagały przy dziecku. Martwi się tylko nowymi osobami jak córeczka będzie reagować” – czytamy dalej.

„Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa, mogłabym pęknąć!”

Całkowicie rozumiemy, dlaczego Kylie początkowo była zaniepokojona. Gwiazda teraz cieszy się macierzyństwem. W końcu jej córeczka wygląda przepięknie.

„Przepraszam, że trzymałam was w niepewności. Wiem, że jesteście przyzwyczajeni towarzyszyć mi w każdej podróży mojego życia. Zdecydowałam się jednak nie pokazywać swojej ciąży całemu światu, bo wiedziałam, że muszę przygotować się do tej życiowej roli w najbardziej pozytywny, bezstresowy i zdrowy sposób, jaki tylko znam. (…) Moje piękne i zdrowe dziecko przyszło na świat 1 lutego i nie mogłam się doczekać, by podzielić się z wami tym błogosławieństwem. Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa, mogłabym pęknąć!” – napisała wówczas Kylie Jenner.

▸ Przeczytaj także: Twórcy “Gry o tron” zajmą się “Gwiezdnymi wojnami”

Zobacz zdjęcie Kylie i jej córki Stormi Webster (Webster to prawdziwe nazwisko ojca dziewczynki, posługującego się pseudonimem scenicznym Travis Scott)

▸ Przeczytaj także: Twórcy “Gry o tron” zajmą się “Gwiezdnymi wojnami”

▸ Przeczytaj także: Rihanna prezentuje Walentynkowe skarpetki #ColdHearted

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA