Selena Gomez w obiektywie polskiego fotografa! Kilka nieznanych faktów!

Selena Gomez w obiektywie polskiego fotografa! Kilka nieznanych faktów!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Kilka dni temu Selena Gomez pojawiła się na okładce amerykańskiego magazynu „Harper’s Bazaar”, który już w marcu ujrzy światło dziennie. Piosenkarka wzięła udział w przepięknej sesji zdjęciowej, którą wykonał znany i ceniony z polskimi korzeniami fotograf. ale także udzieliła bardzo osobistego i wzruszającego wywiadu!

Dodatkowo Selena Gomez udzieliła bardzo osobistego i wzruszającego wywiadu. Zdjęcia, które możemy zobaczyć w prestiżowym magazynie “Harper’s Bazar” wykonał fotograf o polskich korzeniach, Alexi Lubomirski. Poniżej możecie zapoznać się z efektem.

Wywiad, którego udzieliła gwiazda dla „Harper’s Bazaar”, bardzo poruszył fanów na całym świecie. Sel opowiedziała między innymi o swojej walce z depresją i o tym, że to problem, z którym będzie musiała zmagać się do końca życia.

„Miałam wiele problemów z depresją i lękiem i głośno o tym mówiłam, ale to nie jest coś, co czuję, że kiedykolwiek pokonam” – mówiła gwiazda.

Napady lęku i depresja są wynikiem choroby autoimmunologicznej zwanej toczniem, którą zdiagnozowano u Seleny w 2014 roku. Tuż po tym wokalistka została poddana specjalnym zabiegom i chemioterapii.

Za kulisami sesji fotograficznej Selena Gomez zdradziła też kilka nieznanych faktów o sobie.

Selena Gomez wyznała, że zmiana koloru włosów miała jej pomóc w spokoju publicznym, zaś efekt był odwrotny. Na pytanie “Kiedy ostatni raz zostałaś zauważona publicznie?”, piosenkarka opowiedziała: „Szczerze, ostatniej nocy. Myślę, że bycie blondynką nie pomogło mi w tej kwestii. Myślałam, że to zmieni trochę rzeczy, ale właściwie zwróciło to więcej uwagi niż przypuszczałam.”

„Ostatni raz, kiedy poczułaś się najseksowniejsza?”

„Ostatni raz, kiedy poczułam się najseksowniej, szczerze myślę, że była to gala Billboard Woman Of The Year. To było świetne, ponieważ musiałam być z moją rodziną. To był szalony rok dla mnie. Doświadczyłam wiele i będąc tak szczerą, poczułam się wzmocniona, przez co poczułam się wtedy bardzo seksownie. To było jak mój pokój pełnych niemożliwych kobiet” – odpowiedziała piosenkarka.

Twój ostatni posiłek na Ziemi?

„Moim ostatnim posiłkiem, byłoby prawdopodobnie meksykańskie jedzenie schowane w kieszeni: trochę dobrej salsy, nadziewane ciastko kukurydziane, ryż i fasola. To byłoby to, co miałabym wybrać. To przypomina atmosferę kolejki górskiej” – wyznała gwiazda.

„Ostatni moment spokoju?”

„Jesteśmy aktualnie na zewnątrz. Codziennie próbuję być świadoma mojego otoczenia i znaleźć w tym wszystkim spokój” – odpowiedziała Sel.

Miliony fanów czeka na nowy album 25-letniej gwiazdy

Obecnie wokalistka kończy pracę nad kolejnym albumem studyjnym. Artystka ma nadzieję, że 2018 rok będzie pełny radości i spokoju, bowiem w ostatnim czasie przeszła operację przeszczepu nerki. Nowy krążek promują go utwory “Bad Liar”, “Fetish” oraz “Wolves”.

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd muzyki pop. Na całym świecie sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli. Jej ostatni krążek, “Revival”, miał premierę w 2015 roku.

[buybox-widget category=”music” name=”Revival” info=”Selena Gomez”]

▸ Przeczytaj także: Camila Cabello całowała się na plaży. Nie uwierzycie z kim! (ZDJĘCIA)

▸ Przeczytaj także: Siostra Godlewska w teledysku “Taka niunia”

https://www.youtube.com/watch?v=2UftwF-n5YY

zespoły weselne