Rozpad Oasis: Wszystkiemu winna żona Noela Gallaghera

Świąteczny cud: Liam Gallagher i Noel Gallagher (Oasis) pogodzili się!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Liam Gallagher znalazł w końcu winnego rozpadu Oasis.

Grupa Oasis rozpadła się w 2009 roku po wydaniu siedmiu albumów. Choć minęło już tyle czasu Liam Gallagher znalazł w końcu winnego rozpadu legendy brit popu. Okazuje się, że winna całego zamieszania jest żona Noela Gallaghera, Sara MacDonald.

– To ona jest winna tego, że Oasis nie istnieje – napisał na Twitterze Liam Gallagher.

– Ona jest ZŁEM. Mieliśmy jechać w trasę do Stanów, a ona ukradła mu paszport i truła mu przez tydzień aż przyszedł do mnie z płaczem, że nie pojedzie.

Atak na Sarę MacDonald ma prawdopodobnie związek z jej wpisem Twitterze. Napisała ona mianowicie, że ma nadzieję, iż Liam Gallagher będzie już trupem, gdy jej dzieci będą mogły korzystać z social mediów.

Po rozpadzie Oasis w 2009 roku Liam Gallagher powołał do życia grupę Beady Eye, z którą wydał dwie płyty “Different Gear, Still Speeding” (2011) i “BE” (2013). Zespół zakończył działalność w 2014 roku. Solowy album “As You Were” Anglik wydał w październiku 2017 roku.

▸ Przeczytaj także: Eurowizja 2018: Happy Prince – Don’t Let Go (zobacz teledysk)

▸ Przeczytaj także: Poznaj Shanguy i ich nową propozycję La Louze! Zakochasz się!

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!