Zobacz DiCaprio i Pitta w nowym filmie Tarantino (ZDJĘCIE)

Leonardo DiCaprio
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie Leonardo DiCaprio i Brada Pitta z nowego filmu Quentina Tarantino.

Fotografia gwiazdorów pojawiła się na Instagramie Leonardo DiCaprio. Panowie wyglądają jak przystało na przystojniaków z lat 60. Zdjęcie można zobaczyć poniżej.

Akcja filmu “Once Upon A Time in Hollywood” rozgrywa się latem 1969 roku w Los Angeles. Nowy obraz Tarantino opowiada o aktorze telewizyjnym Ricku Daltonie, który miał jeden hitowy serial i teraz chce zrobić karierę w filmie. Podobnej szansy szuka jego kumpel – kaskader Cliff Booth. Tłem historii jest zabójstwo Sharon Tate i czwórki jej przyjaciół przez członków sekty Charlesa Mansona.

Na początku Quentin Tarantino zatrudnił Leonardo DiCaprio i Brada Pitta.

Margot Robbie otrzymała rolę Sharon Tate. Stali współpracownicy Tarantino czyli Tim Roth, Kurt Russell i Michael Madsen zagrają w mniejszych rolach. Burt Reynolds wcieli się w George’a Spahna, którego ranczo stało się domem dla rodziny Charlesa Mansona i jego wyznawców w latach 60.

Damian Lewis zagra gwiazdę kina Steve’a McQueena, Dakota Fanning wcieli się w Squeaky Fromme, wyznawczynię Mansona, która próbowała zabić prezydenta Geralda Forda, Nicholas Hammond zagra reżysera Sama Wanamakera, Emile Hirsch sportretuje Jaya Sebringa, hollywoodzkiego fryzjera, który był jedną z ofiar Mansona. Al Pacino sportretuje menadżera Ricka Daltona. W filmie zagrają także Timothy Olyphant, Clifton Collins Jr., Luke Perry i Keith Jefferson. Scoot McNairy sportretuje kowboja zwanego Business Bob Gilber, postać w telewizyjnym westernie.

▸ Przeczytaj także: 13 edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice (ZDJĘCIA)

View this post on Instagram

First look. #OnceUponATimeInHollywood

A post shared by Leonardo DiCaprio (@leonardodicaprio) on